Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy dolgozhato fel ennyi...

Hogy dolgozhato fel ennyi veszteség egyetlen év alatt?

Figyelt kérdés
Hogyan dolgozhato fel egyetlen év alatt a legrégebbi barátokkal való szakítás, párkapcsolati cserbenhagyas, szakmai kudarc és egy szülő elvesztése, és az hogy a másik szülő kezd tovább lépni? Ami teljesen érthető, mégis a karácsony közeledtével egyre fájdalmasabbak ezek a veszteségek, mintha az egész életem múlna el lassan. Komolyan tartok tőle, hogy osszeroppanok.
2018. dec. 5. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Néha tényleg azt gondolom, hogy ennek az állapotnak soha nem lesz vége, már nincs erőm ebben bízni, elfaradtam.
2018. dec. 5. 21:49
 12/18 anonim ***** válasza:
Pedig pont most nem szabad hogy feladd.Erősebb vagy mint gondolnád.Tudom hogy nehéz,de képes vagy talpra állni ilyen mélyről is.
2018. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van olyan dolog aminek az okat kitudod deríteni és legközelebb nem követed el.

Régi barátaidat miért veszítetted el ?

A párkapcsolatod miért ment tönkre?

Szamkai kudarc-> mit rontottal el ? Hogy tudod jóvá tenni ? Miért rontottad el ?

Szülő elvesztése ezt sehogy , megtanulsz élni a fájdalommal. Élj úgy hogyha meg élne büszke legyen rád .

A másik szülő lehet annyira fáj neki hogy valójában nem túllépett hanem próbálja a fájdalmat enyhíteni. Elfelejteni nem fogja a férjet/ feleseget. Van olyan akinek meghal a felesége és utána úgy tartja magát életbe hogy úgy el mint a 20evesek. Persze 1 nőt nem szeret, és mindenki úgy látja hogy túllépett lehet o szenved a legjobban. Ha mégis valóban túllépett akkor tiszteletbe kell tartani .

Úgy tudod feldolgozni ezeket hogy nem sanyargatod magad hanem tanulsz a hibaidbol. A barátoknal és a kapcsolatodban is hibázhattál ha egyszerre fordulnak el tőled. Legyen az az új életcelod hogy új barátokat , párkapcsolatot találj. Mivel első év hogy az egyik szülőd nincs melletted karácsonykor, és meg sok minden összejött ezért elhiszem hogy -rosszul érzed magad . De új év, új lehetőségek

2018. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatás.


A barátaimat én tettem ki, mert csalódtam bennük. Kapcsolatot semmiképp nem akarok, én megértem hogy a megmaradt szülőmnek szüksége van támaszra, nem is haragszom, de attól még nagyon fáj.


Az egyetlen tanulságom, hogy nem szabad semmi jóra sem számítanom az élettől, mert nem értem történnek a dolgok.

2018. dec. 5. 22:09
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
egyáltalán nem kell talpra állnod, előbb pihend ki magad..mondom: nyugodtan
2018. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez buta hozzáállás hogy ne várj semmi jot, nyilván láss at a rózsaszín kodon de történnek azért az emberrel jó dolgok is . Veled is fognak . Örülj a kis dolgoknak is és akkor igazan megerdemled majd a nagyobbakat
2018. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, Anyám idén januárban halt meg rákban, én maradtam(29F), öcsém, és apám, sajnos ő már tudta hogy neki vége, de ő mondta még mielőtt meghalt volna 1-2hettel előtte ,hogy ettől az élet megy tovább, és igaza van, nekem se volt még időm normálisan meg gyaszolni vagy, hogy mondják ezt, de jövőre én mindenképp költözök el itthonról, masszív alkoholista, egyszerűen képtelen vagyok már el viselni, egyedül ocsemet sajnálom csak, de erős tudom hogy meglesz valahogy, sajnos ezen csak az idő segít, de hidd el jobb hogy a másik szulod túl lépett a dolgokon, mert apám még mindig bevan gubozva ettől, és iszik mint az állat, amúgy is, de így legalább okot talál rá....
2018. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mármint apám masszív alkesz
2018. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!