Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jobb szinglinek lenni...

Miért jobb szinglinek lenni mint párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos szingli vagyok egy jó ideje és nincs a láthatáron olyan aki alkalmas partner lenne.

De addig is szeretném kihasználni a lehetőségeket a fejlődésre, tanulásra stb.


Tudnátok olyan dolgokat írni, amik pozitívumok? Hogy ne mindenhol a boldog párokat lássam.


Köszi!



2018. dec. 6. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Anyagiak, kötetlenség.
2018. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

több időm van

akkor megyek és oda ahova akarok

nem teszi arrébb senki a cuccaimat

elég két hetente összerántani a házat

nincs vendéglimit v szelekció

éjjel még tudok tenni-venni

közelebb vagyok a szingli baráti körömhöz


meg ugye a rengeteg hátránya

2018. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Én kb. csak pozitívumokat tudok mondani. De azt már leírta valaki!


18/f

2018. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Megleszek kövezve, de leìrom 😀

Kocsmázás és flörtölés.


Egyébként nem hinném hogy lehetne azt mondani hogy "jobb" Mindkettőnek megvan a jó és rossz része.

2018. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy valamelyik jobb, amúgyis erősen függ az ember körülményein, hozzáállásán... Engem pl. semmiben nem korlátoz a párkapcsolatom, de sokaké nem ilyen, ugye.

Ahogy írod, magadra akarsz koncentrálni és fejlődni, tanulni, ez simán lehet egy pozitívum, hazamész és tied a ház, béke van és tanulhatsz, nem várnak el tőled semmit, sőt, ami talán fontosabb, te sem várod el magadtól, hogy mással foglalkozz. Kell az embernek saját idő, némelyikünknek igen sok is. Ezt tartsd meg akkor is, ha nem leszel szingli.


Aztán egy ember mindig jelenthet potenciális problémákat, ütközést, kompromisszumokat... Egyedül is nehéz, de te legalább egy ember vagy, aki jó esetben egyetért önmagával. Ez is épp elég bonyolult tud lenni, főleg ellentmondásos embereknek. Ha te nem vagy az, élvezd :D

2018. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudod mennyi pénzt megspórolok, így, hogy szingli vagyok? Már ki tudnék fizetni egy Dubaj-i nyaralást, csak kár, hogy oda nem vágyok. :)
2018. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem anyagilag éppenhogy hátrányos. Ha ketten együtt laknak, egy főre eleve csak fele annyi bérleti díj vagy közös költség jut. Sokszor van úgy, hogy ugyanabban a szobában vannak, tehát nem kell két szobát világítaniuk meg fűteniük, csak egyet, tehát a villany- meg a fűtésszámla is alacsonyabb egy főre vetítve. Ha ketten együtt mennek valahova kocsival, fele annyi az egy főre eső benzinköltség, kötelező biztosítás, stb. Lehetne sorolni.


De tényleg nem az van, hogy jobb szinglinek lenni, mint párkapcsolatban, mert nem attól függ a boldogság, elégedettség, kiegyensúlyozottság, hogy egyedül él-e valaki, vagy párkapcsolatban. Mindkét kategóriában bőven találni nagyon boldog meg nagyon boldogtalan embereket is.

2018. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Ja, meg még az anyagiakhoz: egy főre sokkal kevésbé áll oda főzni az ember, mint kettőre, tehát sokszor költ kész kajára, ami többe kerül, ettől is drágább az élet egyedül.
2018. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

"Rengeteg hátrány" írta valaki HAHAHAHA:DDD


Mi az a rengeteg """hátrány""", ha nincs párkapcsolatod? Plázában várni órákat rá olyan jó dolog? Nyafogast hallani egész nap? Költesz rá egy csomót és nem tetszik neki semmi? Menstruálás idején házisárkány az tök jó? Vagy esetleg nem kell martirkodast hallani? Néha hisztis otromba lény elviselése?


Hát nekem egy ideig nem kell nő. Köszönöm szépen nagyon jól megvagyok egyedül. Majd ha talalok valami normálisat esetleg. Mert eddig négyből négy elviselhetetlen volt! Boldog párok persze. Csak fejfájás ment mindig.

2018. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

#9esnek nem való nő,mert:

1: Lenézi a nőket

2:Idegbeteg szerintem

3: Mindenkiben a rosszat látja

Totál lejön ez az írásából.


Üzenem:Neked aztán sose lesz barátnőd mert meg sem érdemled:)))


Kérdésre válaszolva: Azért jobb szinglinek lenni, mert megkímélem magam az olyan ostoba emberektől,mint a 9es válaszoló.

2018. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!