Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az öngyilkosságon gondolkod...

Ha az öngyilkosságon gondolkodok egy lány miatt, akkor gyáva, és gyenge ember vagyok?

Figyelt kérdés
Jó pár éve,hogy nem halottam felőle. Nagyon összevesztem vele. Viszont őt nagyon szerettem. Egyszerűen nem tudom elengedni,és amióta nincs az életembe,azóta nem tudok fejlődni,nem akarok tenni saját magamért,és szinte már mély depresszióba estem. Szokták mondani,hogy egy lány sem ér annyit,hogy tönkretedd magad. Próbáltam továbblépni,de nem megy. Pszichológushoz is elmentem. De nem tudom lezárni a múltam. Nem volt még olyan lány az életembe,amit ő pótolhatott volna. Nincs és szerintem nem is lesz. Bíztam,hogy évekkel később jobb lesz,nem lett. Még mindig ugyanúgy egy elcseszett ember vagyok lelkileg.
2018. dec. 7. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Csak egy unalmas, átlag fiatal vagy. Bárcsak ne ugyanazt nyígnátok mind, egy pici egyediség, egy kis szikra, valami... de szóról-szóra ugyanazt szajkózzátok mindannyian. Szerelem, depike, öngyike... uncsi.
2018. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

És mi lenne ha írnál neki?

Nekem is volt,hogy összeveszve váltam el valakivel, aztán pár év mulva konkrétan egymás nyakába borultunk.

2018. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 honnan veszed,hogy fiatal vagyok?
2018. dec. 7. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is lett öngyilkos rokonom, de nála ez akkor kattant be, amikor nyugdíj előtt pár évvel elvesztette az állását, meg gondolom a gyerekkori traumái is bejátszottak.


" egy lány sem ér annyi" Senki nem ér annyit, hogy megöld magad, ilyen téren.


De miért nem írsz neki? Ahogy a másik válaszoló is tanácsolta.

2018. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Miért nem alapítotok egy klubot, ti öngyilkosságot lobogtató, hősszerelmes férfiak? Vagy azt a kérdést is te írtad ki?

2018. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. dec. 7. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen, az.


Ez persze önmagában nem baj, néha mindenki megcsúszik egy kicsit, hosszabb-rövidebb időre. Viszont nem úgy érződik, h te ezen túl akarnál lenni. Inkább úgy érződik a kérdésedből, hogy egész jól berendezkedtél e trauma társaságában, össze vagy nőve ezzel, és a kis "gyáva és gyenge" lelked evvel a sztorival van bebútorozva.


Pedig le lehetne tenni.

2018. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Leírhatatlanul egyet értek az elsővel... (leginkább szánalmas vagy)
2018. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerűen hülyeség lenne. Foglald le magad, találj új hobbit, fogadj be egy kisállatot. Idővel hidd el, hogy jönni fog valaki, aki nem olyan lesz, mint ő, és pont ez a lényeg, mert másért fogod szeretni, de attól még szeretni fogod.
2018. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ja
2018. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!