Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Miért csinálja mindenki ezt?

Interneten ismerkedek, van hogy megvan a közös szimpatizálás, tudtomra adja a lány hogy kedvel/bejövök neki, telefonon, videó hívásba is beszelünk. Aztán másnap vagy harmadnap egyszerűen többé nem ír vissza. És ez folyton így van. Le tudja rombolni a kedvem, és az önbizalmam is. Mással is előfordul? Lányok, ha ilyet tesztek általában mi az oka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magány, elfelejtés

2018. dec. 12. 12:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
interneten ismerkedni hülyeség

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont 2018. dec. 12. 12:41 Privát üzenet

ma 12:41-es: nincs igazad, a válaszod az, ami hülyeség. Csak persze normális oldalakon kell ismerkedni, nem a szex-keresökön.

Kérdezö: NEM mindenki csinálja ezt, hanem csak az, akinek valamiért mégsem tetszel a közelebbi fokozatban, és nem akar megsérteni, hoyg direkt közli, hogy mégsem jössz be neki.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont 2018. dec. 12. 12:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolo, igen èn is erre gondolok hogy lehet csak nem akar megbántani. Tegnap egyik pillanatról a másikra volt ez. 16:00kor mèg tök jól eldumáltunk, írta hogy pill. "Okés írj ha ráèrsz itt leszek" És este 22:00kor is fent van, elolvasta de semmi. Rá írtam hogy mizujs vègeztèl már? Elolvassa, semmi. Reggel: szia jó reggelt-el köszöntem azt is elolvasta. Mèg mindig nem ír.

# 3/17Időpont 2018. dec. 12. 13:09 Privát üzenet

Én is jártam már így, nagyon megviselt.

Első levélben kifejtette, hogy számára nagyon fontos a másik ember megismerése, szeret levelezni, nagyon örül, hogy írtam stb.

Ezután válaszoltam neki (szerintem semmi olyan nem volt a levélben) és hirtelen nem írt vissza soha többet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont 2018. dec. 12. 13:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4es válaszoló, abszolút áttudom èrezni, egyszerűen nem tudok rájönni ezekre. Lehet kapott egy helyesebb jobb pasitol is levelet, és egyértelműen a jobb ajánlatra megy inkább, Erre is gondoltam már. De nem haragudnèk meg ha megirná, elfogadnám ès elköszönnèk :( mit rontok el folyton? Miért vagyok ilyen szerencsétlen..

# 5/17Időpont 2018. dec. 12. 13:16 Privát üzenet
Közben talált egy jobbat...

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont 2018. dec. 12. 13:16 Privát üzenet

"De nem haragudnèk meg ha megirná, elfogadnám ès elköszönnèk :( mit rontok el folyton?"

Nem te rontod el. A személytelen internetes kapcsolatban egyszerűbb így lelépni, mint kínosan magyarázkodni. Egyszerűen nem veszi a fáradságot, hogy illedelmesen zárja le a dolgot, mert megteheti.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont 2018. dec. 12. 13:19 Privát üzenet

Esetemben utána még évekig fentvolt társkeresőn de soha többet nem írt vissza, bármiféle magyarázat nélkül ez történt. sok ilyen van.

2/3 annyi férfi van mint nő az ilyen oldalakon, naponta sok levelet kapnak, lehet akadt neki olyan, akivel inkább akart levelezni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont 2018. dec. 12. 13:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazatok van, nagyon jókat írtok. Megteheti hogy levegőnek néz és leráz egy szó nélkül. De hogy mindenki talált jobbat? Ezek szerint én nagyon az alján lehetek a gödörben.

# 9/17Időpont 2018. dec. 12. 13:25 Privát üzenet
99.9%-a így végződik az internetes beszélgetéseimnek. Mindig magamban keresem a hibát, de hiába, ha nem bennem van.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont 2018. dec. 12. 14:03 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon magányos vagyok, senki nem szeret. Pedig sokszor jól esne beszélni valakivel. De mindenki utál. Mit csináljak?
Miért ignorál mindenki?
Mindenki utál, mit tegyek? 18/F
Arra születtem, hogy mindenki belémtaposson, lekoptasson, megalázzon vagy kegyetlenkedjen velem, mi értelme van így élni?
Miért hangoztatja mindenki azt, hogy ha beszélünk másokkal a problémáinkról akkorutána könnyebb lesz?
Miért? Miért én? Miért nekem? Miért utál mindenki? ezt érdemlem? Mit tettem? Kinek/minek hiszem magamat? Mit tegyek? Hogyan? Mit vétettem? Ki vagyok én? Hogyan legyek más? Miért...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!