Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinálja mindenki ezt?

Miért csinálja mindenki ezt?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek, van hogy megvan a közös szimpatizálás, tudtomra adja a lány hogy kedvel/bejövök neki, telefonon, videó hívásba is beszelünk. Aztán másnap vagy harmadnap egyszerűen többé nem ír vissza. És ez folyton így van. Le tudja rombolni a kedvem, és az önbizalmam is. Mással is előfordul? Lányok, ha ilyet tesztek általában mi az oka?

2018. dec. 12. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"De hogy mindenki talált jobbat?"


Ez logikai hiba részedröl.

A többi nem jobb, csak más, és az adott személynek esetleg jobban tetszik.

Képzeld el a következöt: akivel írogatsz, az mindenki szerint a "legszebb", szöke, 170 cm-es 55 kg-os nö , neked meg a barna, 160 cm-es 60 kg-os tetszik. Te akkor is a neked tetszövel akarsz valamit kezdeni, akkor is, ha a másik a legtöbb ember szerint "csúcsminöség", csak éppen nem a te eseted.

Másrészt ha neked a "barna, 160 cm-es 60 kg-os nök" az eseteid, ez még nem jelenti azt hogy egy ilyen adatokkal rendelkezö nö feltétlen teszik a valóságban is, mert pl az arckifejezése, a hangja vagy egyébb valami nem olyan, amit te szeretsz.

Ettöl még lehet rengeteg olyan valaki, akinek éppen az fog tetszeni, aki neked nem, söt ez akkor is elöfordulhat, ha "elvileg" az adott valaki neki nem tetszene a paraméterek alapján, de az adott személy mégis bejön neki.


Szóval az, hogy neked most nem jött össze, nem azt jelenti, hogy veled van baj, hanem hogy kettötök közt nem volt meg mindkét irányból a szükséges szikra.

2018. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 he84 ***** válasza:
Én soha nem hagyom válasz nélkül a másikat, ha nem tetszik amit írt, vagy ő maga. Aki direkt nem válaszol, az gyáva és nem vállalja fel őszintén az igazságot.
2018. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rájövünk,hogy élőben ismerkedni helyi lakosokkal jobb muri,mint ismeretlenekkel,akikkel nem is találkozhatunk gyakran...L
2018. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ezt a másik féllel is jó lenne közölni aki várja a levelet - de hiába.
2018. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13! Ritkán előfordulnak helyi lakosok, de engem ott hagynak ők is. Találkozni pedig senki nem akar. Senki! Mindenkinek csak a netes beszélgetés megy, hiába van bennem, hogy akár utaznék 50+ kilométert egy ember miatt, hogy lássuk és személyesen ismerjük meg egymást.
2018. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szoktam, vagyis Szemèlyesen is ismerkedek, szerintem idèn volt a legtöbb ilyen Problkozásom nyáron. Kb 8-10 között, és egyse jött össze.. Az rosszabbul esett, de legalább kaptam korrekt választ! :) béna vagyok, lúzer.. Csak ne fájna ennyire, vagy egyáltalán miért akarom ennyire hogy szeretve legyek, vagy legyen párom azt se tudom már megmondani.. De úgy szét szed lelkileg, hogy sokszor sírok is.
2018. dec. 13. 21:02
 17/17 anonim válasza:
Sokan írják hogy lehet kapott jobb ajánlatot ez opció lehet igen de az viszont elég undoritó hogy beszélgetsz egy fiú/lánnyal aztán puff beugrik valaki a képbe és akkor egyből lehet menni a francba tiszteljen meg annyival ha elötte voltam annyira jó hogy szóba áll velem akkor ne engem nézzen verébnek! 30f
2018. dec. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!