Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinálja mindenki ezt?

Miért csinálja mindenki ezt?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek, van hogy megvan a közös szimpatizálás, tudtomra adja a lány hogy kedvel/bejövök neki, telefonon, videó hívásba is beszelünk. Aztán másnap vagy harmadnap egyszerűen többé nem ír vissza. És ez folyton így van. Le tudja rombolni a kedvem, és az önbizalmam is. Mással is előfordul? Lányok, ha ilyet tesztek általában mi az oka?

2018. dec. 12. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
interneten ismerkedni hülyeség
2018. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

ma 12:41-es: nincs igazad, a válaszod az, ami hülyeség. Csak persze normális oldalakon kell ismerkedni, nem a szex-keresökön.


Kérdezö: NEM mindenki csinálja ezt, hanem csak az, akinek valamiért mégsem tetszel a közelebbi fokozatban, és nem akar megsérteni, hoyg direkt közli, hogy mégsem jössz be neki.

2018. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolo, igen èn is erre gondolok hogy lehet csak nem akar megbántani. Tegnap egyik pillanatról a másikra volt ez. 16:00kor mèg tök jól eldumáltunk, írta hogy pill. "Okés írj ha ráèrsz itt leszek" És este 22:00kor is fent van, elolvasta de semmi. Rá írtam hogy mizujs vègeztèl már? Elolvassa, semmi. Reggel: szia jó reggelt-el köszöntem azt is elolvasta. Mèg mindig nem ír.
2018. dec. 12. 13:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így, nagyon megviselt.

Első levélben kifejtette, hogy számára nagyon fontos a másik ember megismerése, szeret levelezni, nagyon örül, hogy írtam stb.

Ezután válaszoltam neki (szerintem semmi olyan nem volt a levélben) és hirtelen nem írt vissza soha többet.

2018. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4es válaszoló, abszolút áttudom èrezni, egyszerűen nem tudok rájönni ezekre. Lehet kapott egy helyesebb jobb pasitol is levelet, és egyértelműen a jobb ajánlatra megy inkább, Erre is gondoltam már. De nem haragudnèk meg ha megirná, elfogadnám ès elköszönnèk :( mit rontok el folyton? Miért vagyok ilyen szerencsétlen..
2018. dec. 12. 13:16
 6/17 Mansour ***** válasza:
55%
Közben talált egy jobbat...
2018. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mansour ***** válasza:
100%

"De nem haragudnèk meg ha megirná, elfogadnám ès elköszönnèk :( mit rontok el folyton?"

Nem te rontod el. A személytelen internetes kapcsolatban egyszerűbb így lelépni, mint kínosan magyarázkodni. Egyszerűen nem veszi a fáradságot, hogy illedelmesen zárja le a dolgot, mert megteheti.

2018. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Esetemben utána még évekig fentvolt társkeresőn de soha többet nem írt vissza, bármiféle magyarázat nélkül ez történt. sok ilyen van.

2/3 annyi férfi van mint nő az ilyen oldalakon, naponta sok levelet kapnak, lehet akadt neki olyan, akivel inkább akart levelezni.

2018. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nagyon jókat írtok. Megteheti hogy levegőnek néz és leráz egy szó nélkül. De hogy mindenki talált jobbat? Ezek szerint én nagyon az alján lehetek a gödörben.
2018. dec. 12. 13:25
 10/17 anonim ***** válasza:
99.9%-a így végződik az internetes beszélgetéseimnek. Mindig magamban keresem a hibát, de hiába, ha nem bennem van.
2018. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!