Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy néha mintha...

Miért érzem úgy néha mintha teljes napok esnének ki nekem?

Figyelt kérdés

Vannak néha olyan időszakaim sajnos, amikor a mindennapi problémáim mind egyszerre rohannak le és miután ez véget ér, úgy érzem mintha az a pár nap esetleg pár hét teljesen kiesett volna az életemből, nem magam lettem volna, szinte nem is emlékszem az akkor történtekre.

Ma hazafele elaludtam a vonaton, épp időben ébredtem fel hogy leszálljak. Mire hazasétáltam (kb 15 perc) észre sem vettem az idő múlását, mintha csak tengődtem volna, aztán ráeszméltem volna hogy mi történik épp velem.


Jelenleg a barátaimtól eltávolodunk sajnos és méghozzá egy fájdalmas és egyértelműen plátói szerelembe kerültem.


Más is tapasztalt esetleg már ilyet? Elég nyomasztó érzés...


17/F



2018. dec. 17. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg teljesen kimerültél lelkileg, sok a stresszes tényező az életedben. Hasonló a fizikai fáradtsághoz valamilyen szinten, de súlyosabb tünetei lehetnek, mint látod.
2018. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Memoria zavar
2018. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!