Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
bantalmaztak egész gyerekkoromban nem foglalkoztak velem, van egy betegségem is, és a szüleimnek eszükbe sem jutot hogy ezt ki kéne vizsgáltatni, mikor kutakodtam utána leesett az állam és azonnal közöltem velük. de semmi reakció, eltelt x év azóta és semmi érdeklődés afelől, az apám minden apró jelentéktelen dologért üvötött és vert engem, "csecsemő voltam" és akkor is. kaptam. mostanság annyi emlék kavarog bennem hogy nem bírom elviselni és mindig durva öngyilkos gondolatok ugarak be, amiket ki is próbálok. sgítsen valaki

2018. dec. 17. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Felírom neked Natasát és Samantát. Reggelig cumiznak, és mindj szebbnek látod a világot.
2018. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az első 3 válasz tényleg segítség nyújtásról szólt,a többi meg fikázás és klaszíkus áldozat hibáztatás,aztán majd megy az álszenteskedés amikor tényleg történik valami komoly. Figyelj mindenkinek a háta mögött van valami ami szörnyen frusztrálja. Ha nem jött be egy pszichológus akkor menj másikhoz. Nem szabad fel adni,még akkor sem ha úgy érzed,hogy az egész világ ellened van. Ha gondolod írj rám prviátban és amint tudok válaszolok. És a legfontosabb:próbáld meg látni az életben a szép dolgokat,ne csak a rosszra koncentrálj.
2018. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én megtégláztam őket nehogy mar öngyilkos legyél téglával követeld hogy gyilkoljanak meg ezzel mutathatod meg nekik hogy nem vonhatják ki magukat a felelősség alól
2018. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!