Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki még egyedül...

Van itt olyan, aki még egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 23:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok) Sajnálom utolsó. Én szívesen mentem volna el helyette.
2018. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
utolsó én is szívesebben bevállaltam volna
2018. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én így vagyok vele: olyan a magányom, hogy még a vihar is elkerüli, hogy tombolhasson benne.
2018. dec. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hivatásos Kerítő kellene minden városba, aki összehozná a megfelelőnek látszó párokat. Nagyon sokan ellenzik, de a semminél jobb. A félénk, meg a csalódott ember nem tud odamenni a másik emberhez próbálkozni, az meg képtelen lenne komolyan venni, ha mégis. Erre kellene megoldást találni.


Addig el kell járni klubokba az érdeklődési területnek megfelelően.

2018. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Porkandur válasza:

Kedveskéim! 😁

Én múlt hét csütörtök óta élek egyedül, egy szánalmas félreértés miatt. Nem karácsonyozhattam az imádott gyerekeimmel, ehelyett egy panzióban vészelem át a karácsonyt.

De ez a pár nap alatt rájöttem, hogy nincs rossz dolgom, minden pillanatban a szépet kell észrevenni. Rájöttem, hogy jobb külön, mint egy folyamatosan bántalmazó kapcsolatban élni.

Eszem ágában sincs arról gondolkozni, hogy öngyilkosságot követnék el. Éljünk a lehetőséggel és örüljünk annak hogy egészségesek vagyunk!

42F

2018. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
ÁÁÁ itt már senki sincs, aki egyedül érezte magát mind elment ide oda amoda, erre és arra, tett ezt azt, aki itt ezt olvassa és írja , és gondolkodik mind tudja hogy tényleg egyedül van
2018. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!