Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri hajtani,...

Szerintetek megéri hajtani, igyekezni, szenvedni, változni fog bármi is?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.Legalábbis az én életemben nem.Néha legszívesebben abbahagynék mindent és kiszállnék még az életből is.Semmi értelme annak amit csinálok.
2018. dec. 21. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Karácsonyi gondolatok. :(

Nem, nem éri meg. Pillanatnyi boldogság, nem kell hozzá vagyon,amiért az ember gürizik, közben elfelejt élni.

Mire észbe kap,megöregedett, és szintén magányos lesz.

Az élet nagy dolgaiban mindig egyedül vagyunk.

Írnék Neked valami biztatót, de mos alulról látom én is még a vakondot is.

Éljük túl a karácsonyt, és talán jobb lesz.

2018. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szar ügy. Szerintem megéri.


Nem azt mondom, hogy mindig, nem azt mondom, hogy meggazdagszom vagy megváltom a világot. De személy szerint az elmúlt 2-3 évnyi igyekezetemmel elég jól elindultam az úton.

2018. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fog változni semmi.Minden marad így ahogy van.Nem fognak megváltozni az emberek se,minden és mindenki olyan marad mint amilyen volt.Én nem vagyok már erre kíváncsi.
2018. dec. 21. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Megint te? :D
2018. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megint én.Legalább valaki olvassa a kérdéseimet.
2018. dec. 21. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem megérte és látom, érzem is az eredményét. De nyugodtan választhatod az önsajnálatot és a szarban poshadást is, ez nyilván sokkal könnyebb út.
2018. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na és mi lett az eredménye?
2018. dec. 21. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlléptem a múltbéli traumákon, sérelmeken (volt min, kb. 8 életnyit összeszedtem gyerekkoromban), szembenéztem a démonjaimmal ls legyőztem őket. Önismeretet szereztem (terápiával), elfogadtam és megszerettem önmagam, megerősödtem. Szociális nulláról indulva kialakítottam tartós, fantasztikus emberi kapcsolatokat. Kitűztem célokat és sorra valósítom meg őket. Kidolgoztam a belem és hoztam egy csomó áldozatot (pár évig az alvás és a szórakozás luxus volt), de olyan tapasztalatot és végzettséget szereztem emiatt, hogy mostanra olyan munkám van, amit szeretek, amiben megbecsülnek és amivel sok pénzt keresek. Sorra érem el a céljaimat, a kudarcokat motivációnak használom és folyamatosan megyek előre. Ebben úgy 10 év kemény munka van, de a következő 40 évem legalább jól fog menni. Belesüppedhettem volna az önsajnálatba én is, de nem engedtem meg magamnak, mert akkor ugyanott tartanék most, mint akkor. Dióhéjban ennyi.
2018. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!