Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt más is aki magányos...

Van itt más is aki magányos volt amikor regisztrált erre az oldalra, azóta sok idő eltelt és még mindig egyedül van?

Figyelt kérdés
Leveleztem itt néhány lánnyal de eltűntek.Nem tartom velük a kapcsolatot.Tudom hogy ez nem egy társkereső oldal de volt itt olyan lány aki szimpatikus volt.Lehet hogy a következő én leszek aki eltűnik.
2018. dec. 21. 10:43
1 2 3
 11/24 Vree ***** válasza:

Rinyálós embernek senki nem akar a lelki szemetesládája lenni.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki hótt unalmas, de istentelenül figyelemigényes, jön a hogy vagy-mi van-semmi tehát konkrétan nincs mondanivalója, de ha nem írsz rá ő is elkezd panaszkodni hogy őt nem szereti senki, pedig minden nap visszaírsz neki de az neki semmi ha fél napig ignorálsz egy semmitmondó kommentet.

Legyenek ötleteid, legyél érdekes, legyen érdemes veled kommunikálni, legyél vonzó. Ha valakit ez nem nyűgöz le, ne törődj vele, lesz, akit igen. De panaszkodó, saját lábán nem megálló, a kapott dolgokat nem eléggé értékelő emberrel ki akar ismerkedni? Most nem leszúrni akarlak, de ez a “semmi jó szót nem kapok” rizsa nem kéne. Az is, hogy mondjuk itt válaszolnak neked az emberek, jótétemény, próbálnak segíteni neked. De amúgy ez valóban nem társkereső...nem tudom felfogni, mi az illogikus abban, hogy valaki regisztrált ide, mégis egyedül van. Miért a gyik oldaná ezt meg?

2018. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Ennyire érzelgős és megkeseredett embert is rég láttam :D Ember szedd már össze magad és ne csak a negatív dolgokat lásd... Rengeteg pozitív dolog van körülötted vagy magadban amit észre sem veszel csak mikor már túl késő, hogy neked egész idő alatt milyen jó volt. Legyen az mondjuk egy családtag vagy a saját magad egészsége.

Én is várok a nagy Ő re és én is sokat leveleztem az oldalon keresztül és szerintem nem baj és nem is zárkózóm el attól ha esetleg ezen az oldalon keresztül ismerem meg a barátnőmet. Ez csak egy platform aztán úgy is találkozunk. Ez egyébként olyan mint egy szakkör vagy valami, hasonló emberek járnak ide és olvassák a topicokat és hasonló emberek gyűlnek össze és beszélgetnek egy kérdés alatt. Szerintem nagyon jól össze tudja hozni az embereket. Csak nyitottnak kell lenni és szerencsésnek ;)

18/F

2018. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hidegen hagyom a lányokat.Nem vagyok ronda,de nem nézek ki olyan jól sem hogy magamra vonjam a lányok figyelmét.Itt nem tudhatják hogy nézek ki,mégse foglalkoznak velem.Valószínűleg van barátjuk a legtöbb fiatal lánynak van főleg ha jól néznek ki.
2018. dec. 21. 13:55
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Még mindíg az öngyilkosságot látom az egyetlen megoldásnak
2018. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha hidegen hagynak a lányok akkor mit a szarért törődsz azzal, hogy nem írnak vissza? Vagy mit érdekel, hogy van párjuk?
2018. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
12-es te 18 éves vagy.Ha én lennék annyi nem lennék elkeseredve.
2018. dec. 21. 13:59
 17/24 anonim ***** válasza:
1-4es vagyok) És ha ő csak 18 akkor mi van? Én 17 éves vagyok és egész életembe szinte családom se volt, hidd el 17 évesen is eléggé biztos vagyok az öngyilkosságba, nem számít a kor ha egyedül szenvedsz az életben.
2018. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14-es*
2018. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem engem hagynak hidegen a lányok hanem én hagyom hidegen őket.Egy darabig leveleztek velem,aztán eltűntek.De mindegy is,mert a többi is ezt fogja csinálni.Ha személyesen ismerkedek meg azt mondják majd hogy bocs,van barátom,vagy majd ajánlani fogják az internetes társkeresést
2018. dec. 21. 14:05
 20/24 A kérdező kommentje:
17 éves vagy,neked még jóra fordulhatnak a dolgaid.Több fiút is ismertem,akiknek csak 20 éves koruk után lett barátnőjük.Fiatalon még kapósabb az ember,hülyeség lenne öngyilkosnak lenned.Én már 30 fölött vagyok,nekem már nincs könnyű dolgom.
2018. dec. 21. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!