Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt más is aki magányos...

Van itt más is aki magányos volt amikor regisztrált erre az oldalra, azóta sok idő eltelt és még mindig egyedül van?

Figyelt kérdés
Leveleztem itt néhány lánnyal de eltűntek.Nem tartom velük a kapcsolatot.Tudom hogy ez nem egy társkereső oldal de volt itt olyan lány aki szimpatikus volt.Lehet hogy a következő én leszek aki eltűnik.
2018. dec. 21. 10:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14-es vagyok) Igen, csak ez nehéz. Egyrészt mert semmit se értem el, depressziós vagyok ne mtudok meglenni emberek között KB annyi volt eddig az életem hogy keléstől fekvésig itthon ülök. Másrészt ahogy idősödök esélytelen olyan lányt találni aki még nem volt senkivel, márpedig én NEM TUDNÉK együttlenni olyannal, akinek már volt valakije előttem.
2018. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Akik azt mondja, h ez nem társkereső, azok természetesen baromságokat írnak, de azt már megszoktuk itt.


No nem azért, mert ez az oldal tényleg nem társkereső, de az utca, busz, fórumok, chatek, munkahelyek sem azok, mégis sokan ott ismerkednek, ergo végül is bárhol lehetne ismerkedni.


a társkereső oldalakat meg a nők 90%-a csak önbizalomnövelésre használja vagy vmi alfahímmel akar összefeküdni, nem beszélve arról, h egy társkeresőn csak a külső miatt írnak egymásnak az emberek.


"Leveleztem itt néhány lánnyal de eltűntek."


én csak útitársat kerestem itt és más oldalakon, és 5-6 emberrel beszéltem, közülük mindenki eltűnt, 1 volt, aki okkal, mert írtam neki, h mivel máshova akarunk menni, hagyjuk, a többiek csak gondoltak egyet, és többet nem írtak.


Most mit lehet erre írni?:) Az emberek nagy része egyszerűen idióta.

2018. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Mivel az oldalnak ez a kategóriaja csak egy szelep,ahol kiírhatjak magukbol az emberek,hogy miert nem sikerulnek a dolgaik,így nem is csoda,ha itt semmi nem jon ossze.
2018. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
14-es vagyok) AZ igaz hogy az emberek nagy része idióta, de az engem elkeserít hogy a mai világba az én kis elvárásaim túl nagyok.. Tudjátok az iskolába is megvannak azok a lányok akik ki vannak rekesztve mert nem ők a főribik a csoportba, na nekem pont az az egy lány kellene, de azok az említett idióták elnyomják őket, ahogy engem is. Így nincs mit tenni, marad a magány és a sok öngyilkosság. És akkor csodálkoznak az emberek hogy minden napos az öngyilkosság, ha tehettem volna én is megtettem volna már rég. 14-18 között szinte esélytelen olyan lányt találni aki nem snapen éli az életét. Undorító. Egyetértek a kérdezővel sajnos.
2018. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!