Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek nem rossz abba belegond...

Nektek nem rossz abba belegondolni, hogy a családon kivül nincs senkitek?

Figyelt kérdés
Senkinek se vagytok fontosak,senki se tud meghallgatni,senkivel se tudsz hülyéskedni,senkit se tudsz szerezni,mert egyedül vagy. Nekem már nagyon rossz.
2018. dec. 22. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok) Ugyan így vagyok vele utolsó. Egyrészt nem akarom másrészt rohadtul akarom, csak úgy érzem ez a mai generáció nem az enyém, és nem tudom mit kezdjek magammal.
2018. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De hogy nem, leginkább is nekem nagyon rossz, tennem kéne ezért hogy ne így legyen, próbálkoztam is hellyel közzel de már lassan fel adom.
2018. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok aki szeretne írjon, aztán majd meg látjuk mi sül ki belőle :-)

20F

2018. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz. Körülöttem mindenki egy keresett, fontos személy. Tehát látom a környezetemben, hogy keresik őket, írogatnak nekik stb...iskola után ilyen-olyan baráti programok...én meg haza jövök, és nézem a plafont...nem keres senki.


Persze én próbálok egy húron pendülni velük, de valamiért számkivetett vagyok. 19F

2018. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De, nagyon is. 41 múltam, eddig nem sikerült családot alapítanom, és attól félek, hogy már nem is fog.

Így, év végén mindig felerősödnek bennem ezek a rendkívül rossz érzések. Holnap Karácsony, de nem sok kedvem van az egészhez.

Egyetem, diplomaosztó után szétszóródtunk, akik a barátaim voltak, messze laknak tőlem, nem tudunk találkozni.

Munkatársak sincsenek, mert nincs munkám jó ideje. Ez nem az én évem volt...


41F

2018. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

De, nagyon rossz és nagyon elszomorít. Nincs szükségem sok barátra. Egyetlen embernek is nagyon örülnék és értékelném a társaságát. Nagy szeretet van bennem,amit szívesen megosztanék mással.

Egyre rosszabb egyedül, így nem is érzem teljesnek magam, minden nap ugyanaz hiányzik.


22

2018. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Átérzem.

17L

2018. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!