Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha a párom is...

Mit tegyek ha a párom is elfordult tőlem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elvesztettem a barátaimat. Senki sincs akire tamaszkodhatok, csak a párom volt itt nekem. Ebből persze az lett hogy minden szabadidomet vele akartam tölteni és már meg is kaptam hogy állandóan menni kell. Magányos vagyok mert már ő is elfordult tőlem. Hiába ültem le vele beszélgetni hogy nekem nincs más és ő a legfontosabb, örülnék neki ha ebben a nehéz élethelyzetben mellettem lenne, mikor mindenki aki eddig fontos volt magamra hagyott. Ehelyett elmegy inkább a barátaival inni..amit eddig sosem csinált és hajnalban ér haza. Én meg halálra idegeskedem magam nehogy legyen vele valami és nem tudok aludni sem. O maradt nekem de ő menekül előlem. Nem tudom mi lehet bennem a hiba, hiszen rám mindig tamaszkodhatott mindenki és mindig ott voltam ha kellett. Mit tennétek a helyemben?
2018. dec. 31. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb azt kene kideríteni hogy miért hagytak el a barátaid. Hány éves vagy amúgy?


Valószínű megfojtanád a párodat ezzel a kényszerű ragaszkodassal.

2018. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok a párom meg 26. Nem logok állandóan rajta, de programokat vele csináltam. Sajnos munkát sem találok és interjukrol interjukra járok de már kezdem feladni mert semmi sem sikerül. Inkább fekszem egesz nap mert már értelmét sem látom semminek. Könyörögni még nem fogok senkinek, hogy velem legyen.
2018. dec. 31. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Jobban is tisztelhetne a párod...
2018. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A párod tudja, hogy ott vagy neki, bármikor "elővehet" amikor szüksége van rád.

Azt, hogy Te mit érzel, mire van szükséged, nem érdekli, az önzősége fontosabb ennél.

Vagy az is lehet, azt hiszi, neked ennyire van igényed, mivel nem beszéltétek ki soha, milyen problémáitok van.

Amúgy nálam is ugyanez a helyzet, de én már letojom a párom, nem is keresem, főjön ő is a saját levében.

2018. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!