Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos/elkeseredett emberek?

Magányos/elkeseredett emberek?

Figyelt kérdés

Hányan vagytok ma egyedül? Akik nem akarnak bulizni, de mégsincs kivel lenni? És miért?

-17f



2019. jan. 1. 01:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Átérzem a bajod :/ Egyrészt nektek lányoknak könnyebb is, de ha nagyritka egy lány nem egy páwagyereket akar akkor annak már annyira mégse könnyű :/ Tudom milyen szenvedés, nekem még barátaim sincsenek, senkim :)

A legközelebbit majd nem egyedül töltöd ;)

2019. jan. 1. 12:25
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia

Eléggé elkeseredett vagy a leírtak alapján. Meg tudlak érteni. Azt a lányt felejtsd el, aki ilyet kíván, az menjen a francba.

Én mégis azt tanácsolom, hogy menj majd el dolgozni. Hátha megismersz valakit közben. Soha nem lehet tudni. Talán éppen akkor fogod megtalálni a lányt akit keresel, amikor nem is számítasz rá.

A iskolával hogy állsz? Ott sincsenek barátaid?

Ja és ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátban. Szívesen meghallgatlak, hátha tudok segíteni.

2019. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Suliba nem járok 8 at is általánosba jártam ki, az utolsó 3 évet szóval ha akartam volna se lennének barátaim. majd lesz melóm, már hivatalosan is be vagyok jelentve. Egyébként nekem csak egy 100%ba nekem való társ kéne, semmi más..
2019. jan. 25. 19:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Ah. Értem. Szóval akkor te nem is akarsz barátokat? A szüleid nem segítenek?
2019. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nincs családom. Mai világba nincsenek becsületes barátok se, főleg aki azt tudná mondani hé haver ismerek egy neked való lányt! :D
2019. jan. 25. 19:52
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs családod? Mindegy, hagyjuk.

Viszont én a helyedben nem adnám fel. Azt írtad, már volt egy lány, aki elfogadott. Igen, olvastam, hogy milyen lány volt. De őt pl hol ismerted meg?

2019. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
mit tudom én már, valami depressziós csoportba, ahonnan már eljöttem. Nincs olyan csoport amibe kevesen lennének és érdekelne.
2019. jan. 25. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!