Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is aki attól fél hogy...

Van más is aki attól fél hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Én általában jól elvagyok egyedül is. De mivel még soha nem volt kapcsolatom ezért néha előjön ez a félelem ami elrontja a kedvem.:( Mi lesz ha engem senki se fog szeretni akkor soha nem lesz családom esküvőm stb.Néha azért jó lenne valaki akivel mindent meg tudnánk beszélni,jól érkeznénk magunkat együtt...

Még soha nem érdeklődött irántam egy fiú se de tudom hogy ez az én hibám:eléggé visszahúzódó és nagyon önbizalomhiányos vagyok nem járok bulizni se valahogy ez nem az én világom. Szép se vagyok ez tény pedig igyekszem mindent megtenni de nem örököltem túl előnyös tulajdonságokat. :(

18 éves vagyok és már nagyon zavar ez mert én már öregnek érzem magam, az összes ismerősőmnek több éves kapcsolata van én meg félek mert most őszintén kinek kellene egy ilyen önbizalomhiányos,rosszkedvű,zárkózott lány? Ha ez eszembe jut akkor elmegy az összes életkedvem. :(

Szóval a lényeg az hogy vannak más emberek akik hasonlóan éreznek?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

18L



2019. jan. 1. 01:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

9-es vagyok) Örülök ha egy kicsit sikerült jobb kedvet okozni az én kommentemmel is. Remélem neked több szerencséd lesz mint nekem eddig volt/lesz :)

Minden jót.

2019. jan. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

9-es ne mond hogy esélytelen találnod valakit hiszen még olyan fiatal vagy,még ne add fel!

Sok szerencsét neked :)

2019. jan. 1. 02:35
 13/23 anonim ***** válasza:
44%

9-es vagyok) Hidd el. Esélytelen. Hiába vagyok fiatal, a leg nagyobb problémám hogy a mai "trend" meg "stílus" átvette a hatalmat, ez pedig leszűkiti a kört 100%ból 20% ra (durván 20% még normális lány) utána pedig ebből 15%-ot el is vesz az, hogy nem szeretnék olyan lányt aki már volt valakivel (én se voltam még kapcsolatba meg ilyenek). A maradék kis 5%ot elveszem én. Engem nehéz elfogadni mert nem vagyok olyan páva gyerek mint a többi, más a gondolkodásom, egy "életre" szó megrémisztené az összes lányt kb, és tényleg vannak nekem is rossz dolgaim ahogy mindenki másnak, de nem hiszem hogy engem el lehetne fogadni. Így itt is vagyunk a 0-nál. Most itt had ne soroljam az indokokat.

Ezt azért mondom el, mert így legalább kiröhöghetsz lenézhetsz hogy mekkora szutyok vagyok, és így remélem belátod hogy "valószínleg" aranyos normális lány ként sok lehetőséged lesz még. Normálisan írsz, aranyos hogy ennyire meg vagy ilyedve, tutira meglesz majd amit szeretnél, csak ismeretlenül is azt kérem hogy vigyázz magadra, és jól gondold meg kivel mit :)

Sok szerencsét neked.

2019. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, én sokkal idősebb vagyok nálad, és ugyanebben a helyzetben vagyok, hasonló tulajdonságokkal. Ahogyan írták is, te még nagyon fiatal vagy, ráadásul lány is, tehát szerintem is kár aggódnod ebben az életkorban. Nagyon sok minden történhet még veled.
2019. jan. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
30 évesen nem is várok mást.
2019. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én meg örülnék, ha még csak ennyi idős lennék. Nekem már sajnos ez is messze van.
2019. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is félek ettől... Régi barátnőmmel úgy éreztem hogy kisebb túlzással tökéletes a kapcsolatunk, de aztán jópár együttöltött év után, egyik hónapról a másikra szakítottunk. Most teljesen reménytelennek érzem, hogy barátnőt találjak, főleg olyat, akivel összepasszolunk.



Amúgy szerintem lányban annyira nem gáz az, ha önbizalomhiányos vagy :), van akinek pont a nagyképű elszállt csajok nem jönnek be, az olyan lányok mint te (már amennyire a leírásból megismertelek), megbízhatóbbnak tűnnek, és mindigis sokkal szorosabb kapcsolatot tudtam kialakítani a visszahúzódóbbakkal, többre értékelik a barátaikat...


Ha van kedved dumálni, privátba írj rám :). 20/F

2019. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok, 28 éve egyedül. Nem félek az örökké tartó magánytól, hanem pontosan tudom, ez a sorsom. Taszítom az embereket. F
2019. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Nmpn86 ***** válasza:
76%

Azt tudnod kell, hogy a pasik vizuális típusok. Figyelemfelkeltésnek törődnöd kell a külsőddel. Nem tudom hogy nézel ki de a "szürke egér" effektus nem jó. Ha kövér vagy, molett akkor sport és fogyókúra (bár lehet, hogy valakinek ez jön be, ez is előfordul)! Smink, persze ne túl sok. Hajfestés. Szőrtelenítés. Csinosabb ruhák.

Ezek költséges dolgok, de sok pasi már arra felfigyel, ha valaki dekoratív, még ha nem is rendelkezik előnyös külsővel. Persze az optikai tuninngot is ízléssel kell művelni, ne úgy nézzél ki mint egy díszmadár! :D


És egy kicsit másfajta hozzászólás a témában. Én is visszahúzódó típus vagyok. Én jelenleg külföldön élek, még az exbarátnőmmel költöztem ki. Az hogy zárkózottabb és ráadásul külföldi vagyok, ez többszörös hátrány az ismerkedésben. Sok mindenem megvan már, anyagilag nincs akkora gondom, csak egyvalaki hiányzik mellőlem. Elképzelhető, hogy ez így is marad, semmi nem zárja ki. De ugyanúgy elképzelhető az ellenkezője is. Egy biztos, hogy nem szabad csüggedni, akármi is történik. Rajta vagyok az ügyön, és amíg élek, nem adom fel! Hogy miért, mert nincs vesztenivalóm. A fejben lévő negatív dolgok átértékelése, hogy ráfeküdjünk a problémákra, és megoldjuk őket. Ezt javaslom neked is.


Ugyan a pasik a külső alapján ítélnek, de azért fontos nekik egy kicsit a belső is. Ha nagyon lelki gondjaid vannak, akkor inkább keress fel szakembert. Senki sem akar magának olyan párt, akivel csak a gondok vannak.


Hát, akkor sok sikert! :)


40F

2019. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

jelen. néhány hónappal ezelőttik sose voltam egyedül, mindig volt párkapcsolatom, barátok, de fordult az élet, és egy ideje semmi se jön össze, a barátok is elmaradtak mellőlem, és végül az ünnepeket is baráti társaság, pár nélkül töltöttem. megijeszt, hogy mi vban, ha ez már minidg így lesz, mert biztos okkal pártolt el mellőlem mindenki, és 26 évesen már nem olyan könnyű új kapcsolatokat kialakítani. nagyon magam alatt vagyok, egyedül töltöm az estéimet, pedig bulira, társaságra, szórakozásra, és majd párra vágynék...

26n

2019. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!