Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is aki attól fél hogy...

Van más is aki attól fél hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Én általában jól elvagyok egyedül is. De mivel még soha nem volt kapcsolatom ezért néha előjön ez a félelem ami elrontja a kedvem.:( Mi lesz ha engem senki se fog szeretni akkor soha nem lesz családom esküvőm stb.Néha azért jó lenne valaki akivel mindent meg tudnánk beszélni,jól érkeznénk magunkat együtt...

Még soha nem érdeklődött irántam egy fiú se de tudom hogy ez az én hibám:eléggé visszahúzódó és nagyon önbizalomhiányos vagyok nem járok bulizni se valahogy ez nem az én világom. Szép se vagyok ez tény pedig igyekszem mindent megtenni de nem örököltem túl előnyös tulajdonságokat. :(

18 éves vagyok és már nagyon zavar ez mert én már öregnek érzem magam, az összes ismerősőmnek több éves kapcsolata van én meg félek mert most őszintén kinek kellene egy ilyen önbizalomhiányos,rosszkedvű,zárkózott lány? Ha ez eszembe jut akkor elmegy az összes életkedvem. :(

Szóval a lényeg az hogy vannak más emberek akik hasonlóan éreznek?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

18L



2019. jan. 1. 01:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40 F - től jó tanácsokat kaptál, valóban meg tudom erősíteni nőként, hogy a külső rendkívül fontos a férfiaknak. Nem kell, hogy szép legyél, csak látsszon rajtad, hogy nem natúr vagy. Legyen rajtad pici smink, ha nem is fested a hajad, de mindig változtasd két-háromnaponta a frizurádat, akár minden nap egy kicsit másabb legyél, hol ide tűzz be egy csatot, hol oda egy masnit, egyszer így legyen felfogva a hajad, máskor meg megint másképp befonva, kicsit kócosan hagyva a maradékot. Aztán legyen sima kiengedve, majd göndör. Látsszon, hogy foglalkozol a külsőddel. Az arcodon nem tudsz változtatni, olyan, amilyen, de színekkel (sminkkel) fel tudod dobni. Az alakodon is tudsz változtatni, ha nem előnyös, értsd: nem vékony. Hordjál körömlakkot. Nem kell állandóan, de havonta legalább egy hétig legyen rajtad. Tehát ne legyél mindig, mindennap ugyanolyan. Szoknyát is hordhatsz, egész évben, max. vastag harisnyával, ha hideg van. A ruházat is sokat számít, hiszen legnagyobb részben az látszik rajtad. Az alak + ruha. Vidám, élénk színek, divatos vonalak. Persze tudom, mindez nem két fillér, de hidd el, csak a külsőségek számítanak. 90 % - ban a kinézet számít.
2019. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

18 évesen öregnek érzed magad?-akkor mit szóljak én 52 évesen? se kutyám se macskám,se barátaim, sem hawerjaim.

van egy beteg ídős anyám,és buta kollégáim akiket utálok.

52.ff.

2019. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 róbert dávid ***** válasza:

18 éves vagy...

Én 28 és mostanába azért már elkezdtem félni ettől a gondolattól

2019. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!