Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is fáj azt látni, hogy...

Nektek is fáj azt látni, hogy mások mennyire sikeresek társaságilag?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szar. Itt ülök péntek este itthon egyedül, pár órája még főztem de borzalmas lett amit készítettem. Egyedül iszom egy kicsit, csakhogy elfeledjem mennyire béna vagyok. Csak bámulom ezen a rohadt Instagramon az ismerőseim hogyan töltik ezt az estét. Együtt, barátokkal, beszélgetnek, szórakoznak, én meg itthon dekkolok mert a barátaimmal semmit sem lehet csinálni. Mintha nem is lennének.


Egyszerűen rühellem a tudatát annak, hogy bármit el tudok érni az életben, csak azt nem hogy legyen kivel jól éreznem magam.

Valakivel járok egy cipőben?


2019. jan. 18. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt adom.. A másodikból küldhetnél nekem egy lányt :P :)
2019. jan. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért én szeretnék hinni az aranyközépútban ;)
2019. jan. 22. 06:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bámuld az Instagramot (nekem nincs is). Megvan a hasznos oldala, de ha belőled csak negatív érzéseket vált ki, akkor hagyd.

Foglalkozz olyan dolgokkal, amik által több leszel, nem pedig azokkal, amik miatt kevesebbnek érzed magad.

Keress új embereket, akikkel közös programot szervezhetsz. Tenni kell azért, hogy legyen valami, nem szokott az ölünkbe hullani a siker.

És egyetértek, az arany középutat kell megtalálni.

2019. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Egy magyar és egy angol nyelvű zene, szerintem ilyeneket kellene hallgatni, nem a "tuc-tuc"-ot. :D

2019. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!