Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Irigy vagyok azokra az emberek...

Irigy vagyok azokra az emberekre, akiknek minden összejön, és sikeresek az életben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen irigy vagyok rájuk,sose fogok olyan jó lenni mint ők. Hogy ők sokkal jobbak,és sikeresek szinte mindenben. Én miért nem kaptam meg ezt? Miért kellett úgy megszületnem,hogy szinte semmit sem érek senkinek?
2019. jan. 21. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az emberek sokszor az elért eredményekre irigyek, de az oda vezető útra nem.


Én is osztom annak a válaszolónak a véleményét, hogy kitartással és kemény munkával igenis lehet sikereket elérni az életben. Igen, nagyon nehéz lesz és igen nem fogod látni a kiutat sem, de sikerül. A férjem 3 évnyi időt áldozott egy munkapályázatra és már feladtuk, amikor összejött. Véleményem szerint a szerencse jön előbb vagy utóbb, ha teszel a dolgokért. A sült galambot várni és kifogásokat gyártani a legkönnyebb, de abból nem lesz semmi eredmény sem.


Ahelyett, hogy másokat irigyelünk, inkább készítsünk egy tervet, hogy mi hogyan érjük el ugyanazt vagy még többet.

2019. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!