Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van annyi hülye bunkó...

Miért van annyi hülye bunkó ember nemcsak az életben, de itt a neten is?

Figyelt kérdés
Mióta fönt vagyok ezen az oldalon egy olyan lánnyal találkoztam csak aki 100%-ban normális.Mindig válaszol,mindig segít,képet is küldött már pedig nem is ismer,nem tűnik el két üzenetírás után mint itt a legtöbb lány,intelligens is,pont olyan mint amilyennek egy normális lánynak lennie kell.És mindig kedves is.Miért van az ilyen típusú lányból kevés és a bunkóból sok?Legalábbis én azt tapasztalom itt a neten hogy sok a bunkó lány,nő akik még egy üzenetre sem képesek normálisan válaszolni.
2019. jan. 30. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van, akárkivel kezdek el beszélgetni ezen az oldalon, legyen az akár férfi, akár nő, mindig eltűnnek kb. 3 üzenet után. Pedig szerintem nincs velem különösebb baj, legalábbis a rossz tulajdonságaimat nem abban a pár első üzenetben fogom megmutatni :D

De ettől még nem gondolom azt, hogy minden ember egy hülye bunkó...Azért annyi szabad akarata hadd legyen már az embereknek, hogy eldöntsék, akarnak-e velem beszélgetni vagy sem. Meg amúgy ez nem csak egy adott nemre jellemző, hanem úgy általánosságban az emberekre, hogy hosszabb-rövidebb idő után eltűnnek. Szerinted mennyivel lenne jobb, ha elkezdenél valakivel üzenetezgetni, tökre megkedvelnéd, a mindennapjaid részévé válna, hogy vele írosgatsz, erre egyszer csak kapnál egy olyan üzenetet, amiben leírná, hogy ő kicsit sem kedvel és nem akar veled többé beszélgetni?

Szerintem ennél valamivel jobb az, amikor csak úgy szó nélkül lelépnek, mert még mindig tudom hitegetni magam azzal, hogy lehet, nem is egem untak meg, csak meghaltak :D

L

2019. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. Az ilyen tipikus szeretetéhes “kedvesfiúvagyok” embereknek ha nem ír vissza egy lány, az bunkó. Ha udvariasságból de kelletlenül válaszolgat az első üzeneteidre, majd megunja és eltűnik, bunkó. Ha sokat beszélget veled hosszú időn keresztül, majd utána közli, hogy ő semmit nem akar tőled, bunkó. Nektek csak azok a lányok “normálisak” akik hajlandóak veletek leélni az életüket. A többi bunkó...
2019. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"képet is küldött már "

Szerintem nem ettől lesz valaki értelmes és nem bunkó, hogy küld :D De lehet csak én vagyok így ezzel. Bár ez nem egy társkereső szóval ne is várj el ilyeneket szerintem :D Örülj ha valaki ír/visszaír mivel ez nem kötelességük (Főleg ha nem a kérdésével kapcsolatban írsz hanem meg akarod fektetni :D)

Én nem ilyen szándékkal vagyok itt és nem is szoktam így írogatni senkinek meg nekem se írogat senki szóval ehhez a részéhez nem tudok mit mondani de biztos igazad van :D

Bár nem zárom ki a lehetőségét és ha vannak tényleg ilyen lányok akkor az külön meglepetés és kellemes csalódás :D

18/F

2019. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!