Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is aki “kivert kutya”...

Van más is aki “kivert kutya” lett, tiszta egyedül?

Figyelt kérdés

2013-ig voltak szüleim, nagynénim, 2 unokatestvér, anyai nagyszülők, menyasszony!

Azóta a nagyszüleim elhunytak 2013-ban, Apukám 14-ben rákban hunyt el, Anyukám ugyanabban az évben. Nagynénim és az unokatesók Sydneybe költöztek, a viszonyunk soha nem volt annyira jó, hogy törődjenek velem, már 1 éve hiába próbálom velük felvenni a kapcsolatot, felégettek maguk mögött mindent, másokkal se beszélnek, azt mondták annó hogy elegük van az itteni irigységből, emberekből.

Volt menyasszonyom is, 7 évig voltunk együtt, múlt héten hagyott el! Most itt állok tök egyedül, nincs senkim! Nincs kit felhívnom, valaki barátnak elmondani a dolgokat. Sajnos a barátságaimat a párom társasága szerint alakítottam, így a szakításkor őt választották helyettem.

6 éve még boldog családom volt, én is boldog voltam, nagy ünnepségek, stb most meg a magány! Teljesen újra kell kezdenem mindent egyedül, lelki segítség nélkül. Nem tudom miért történt ez velem. A barátnőm is azért hagyott ott mert először azért veszekedett, hogy nem megyek ki külföldre sokat keresni, amikor kimentem akkor meg megcsalt mert soha nem voltam itthon!

Nem is látok rá esélyt hogy lesz még barátnőm valaha! Melyik nő akarna egy család és barátok nélküli embert? Hogy nézne ki az esküvő? Az én oldalamon nem ülne senki? Ki akar ilyesmit :(


2019. febr. 5. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Huh ez nagyon szomorú... így tönkrement az életed?
2019. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Èn pont ilyen pasit keresek 😄😄
2019. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak így látatlanban előző? :) Jól vagy amúgy?:)
2019. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

#2es vagyok.

En nem vagyok családcentrikus,örülni fogok,ha olyan pasit találok,akinek nem lesz majd senkije.

Szerintem sok ilyen van.

2019. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha valakit szeretünk nem mondjuk azt,hogy "Te nem kellesz,mert nincs családtagod."
2019. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is van aki ilyet keres. A magyaroknal felnottkent sincs elvagva a koldokzsinor es nem mindenki vagyik az egesz pereputtyra mikor osszejon vkivel. Es kerdezo ha szeret vki teged akkor nem fog elutasitani azert mert nincs csaladod.
2019. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sajnálom, hogy ennyire megnehezített pályán kell tovább játszanod. Én sosem voltam családcentrikus, mert szétszakadt a rokonság is, messze költöztek a szüleim a szülővárosuktól, és a szűk családom 6 fő, de ha tehetnénk, mind külön városban élnénk.

Te legalább megtapasztalhattad, milyen szeretve lenni, nagy társaságban, és le a kalappal a hosszútávú kapcsolatért!

Érdekes ez a 7-es szám. Állítólag a 7 év egy fontos mérföldkő a kapcsolatban. Szerintem kevesen bírják együtt addig manapság. Számomra elképzelhetetlen, hogy addig együtt legyek valakivel, de ez a súlyos önbizalomhiány miatt van, nem hinném el, hogy szerethető vagyok, hiszen a saját szüleim, testvéreim sem sokat foglalkoztak velem. A karácsonyi időszakot mind kényszerben éreztük, évekig. Tudom, ezzel nem segítek Rajtad, de azért írtam le mindezt, mert tudnod kell, hogy nem mindenki olyan szerencsés, hogy a szeretet hétköznapi érzésnek fogható fel, és fáj, ha hirtelen nincs. Adj hàlát, a múltért, mert ebből igenis lehet építkezni. Belőled rendkívül jó szülő lehet, mert kiegyensúlyozott háttered volt.

Nem számít, mi lesz az esküvőn, nincs kőbe vésve, hogy kizárólag tömegek előtt történhet.

Elhiszem, hogy fáj, mindenkinek fájna a veszteség, de biztos, hogy lesz elég erőd, hogy továbblépj.

Boldog, tartalmas életet!

2019. febr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek!
2019. febr. 11. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobbra fordult a sorsod?
2019. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem! Dolgozgatok, de azon kívül kb semmi. Munka-alvás.
2019. okt. 30. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!