Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok nagyon, hogyan...

Egyedül vagyok nagyon, hogyan tudnám megváltoztatni az életemet?

Figyelt kérdés

Senkivel nem tudok a családtagjaimon kívül beszélgetni. Nem szeret senki, sosem volt barátnőm akivel szerethetnénk egymást. És barátaim sincsenek. Nagyon egyedül érzem magam.

Már nagyon szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hogy hogyan.


Más is van aki így érzi magát?


21/f


2019. febr. 1. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, például én is. :(
2019. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos velem is ugyanez a helyzet. De én ilyenkor mindig azzal vígasztalom magam, hogy legalább van szerető családom. Sajnos sok ember még ezt sem mondatja el magáról. :( 18/L
2019. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te nem az alteregóm vagy véletlenül?😄😂 Szintén 21, szintén ezek a bajok, szintén szeretnék ezen változtatni és én is ugyanígy érzek, ahogy te. Már kéne ezen változtatni.
2019. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mászkálj, mozdulj ki a négy fal közül. Adódnak helyzetek, amikor könnyen kapcsolatot teremthetsz idegenekkel és összebarátkozhatsz velük.

Ilyen például a sport (akár szabadtéren, akár teremben), közösségi programok.

Ha dolgozol/tanulsz, ott is vannak lehetőségek, de velem például egy buszmegállóban kezdett el beszélgetni egy nő (lány vagyok), és tök jól elvoltunk, amíg vártuk a buszt. Szóval tényleg bárhol lehet.

2019. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én is igy vagyok vele, és nekem is elég későnek tűnik... Másabb vagyok mint a korombeliek ezért kb esélytelen.. Nekem se volt soha barátnőm, azt hiszem nem is lesz.. 18F egyébként
2019. febr. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem álltok össze, legalább egy internetes közösségé kezdetnek? Ott is jókat lehet beszélgetni, aztán találkozni.
2019. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne de jönnének a trollok, ahogy gyűlünk például nekem depressziósnak rosszabb lenne és tutira ha lenne egy normális lány valaki "ráugrana előttem" :C
2019. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A trollok könnyen kidobhatók a facebook csoportból.

Én azt látom, hogy van egy ilyen kérdés és a legegyszerűbb megoldás felé is alig mennek el.

Egy zárt facebook csoportba való csatlakozásnak semmi tétje, de jó is kisülhet belőle.

Nehezen barátkozó embereknek sokkal könnyebb első lépés lehet, mint elmenni egy nagyobb létszámú élő közösségbe. És még úgy is érzi az ember, hogy tett valamit.

2019. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok, 22 éves lányként.

Nekem volt már barátom, de barátaim nem, és egyedül vagyok nagyon. Tényleg egy ilyen facebook csoportot kellene csinálni, privátban a kérdező ráírna azokra az emberekre, akik ide írnak valós problémával, és csinálnánk egy csoportot... hátha valami jó kisülne belőle...

2019. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémát. Nekem is volt már hasonló és vissza is tér időnként. Szeretnék segíteni és egy közösséghez is tartozni. Írhatna, aki benne van és léphetnék a csoport ügyben.
2019. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!