Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most kezdődött a 2. félév az...

Most kezdődött a 2. félév az egyetemen és pszichésen teljesen kimerüle azt érzem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

nehéz szakra járok, az előző félévemet nagyon meghajtottam, jó is lett az eredmény. De a végén már nem is éreztem örömöt a jó jegyek miatt vagy megkönnyebbülést.

Volt 1 hét szünetem, de azt érzem, hogy egyáltalán nem vagyok kipihent.

Nagyon nincs kedvem megint az egyetemhez ( pedig ilyet régebben nem éreztem)..

Egész nap rossz a hangulatom, ingerlékeny vagyok.. sokat alszom, alig van étvágyam. Semmihez nincs kedvem.. a páromhoz se..

bűntudatom van hogy nem kezdtem el már újra tanulni, pedig kellene.. nagyon rosszul érzem magam

Ha hazaérek az egyetemről lefekszem aludni vagy egész nap a telefonomat nyomkodom és webshopokat böngészek ilyen megszállott módon..

Emiatt persze semmirekellőnek érzem magam.


2019. febr. 5. 21:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
19-es. Te egy igazi tahó vagy!
2019. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A 19-es ilyen stréber protoipus, aki azt hiszi ha mindent bemagol meg sose szórakozik, akkor azzal majd jobb élete lesz :D

Zsúrpubi! Az egyetem nem csak a magolásról szól, mert azért valld be, hogy az internet világában nincs olyan tudás, amit ne lehetne megtalálni és bemagolni kellő akarattal. Az egyetemi életnek igenis része a szórakozás, a csoporttársak, stb.

2019. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok milyen főiskola az ahol közös jegyzetek vannak az orvosival.

Egyébként orvosira járok. Remélem, most jobb, hogy mindenki tudja :)

2019. febr. 7. 20:56
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem ertem ez miert volt ekkora titok xD kb 300ezer diák jár orvosi egyetemekre, meg csak felismerhető sem vagy xD mégha valami spéci dolgot írtál volna megérteném xD
2019. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24-es. Azért nem akartam elmondani, mert vannak itt az oldalon olyanok akik ezt felvágásnak tekintik.. sajnos olvastam már ilyen kérdést
2019. febr. 8. 07:07
 26/27 anonim ***** válasza:
Ehh ne foglalkozz velük
2019. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
22%

Mi például orvosi diagnosztikai analitikus 4 éves BSc-n orvosis jegyzetekből tanulunk, mert az oktató orvosok azt várják el. Mindig reklámozzák a 10-15 éve kiadott ETK-s jegyzeteket, de aki csak azt tanulja meg és nem puszipajtás az oktatóval, az bizony úgy megbukik, mint a huzat. Én speciel azért buktam a Patosz II. első szóbeli vizsgámat, mert a Robbins 1080 oldalából csak 800-at olvastam el, és a visszamaradó kb. 240 oldalon volt egy rövidítés, amiről előadáson és gyakorlaton nem volt szó, de idézem: "Attól, hogy nem beszéltem róla és nem szerepel a jegyzetében, a Robbins könyvből tudni kellett volna. Ezek szerint nem olvasta végig rendesen. Találkozunk jövő héten! Addigra el tudja olvasni és meg tudja tanulni."

Szóval kérdésedre válaszolva, van főiskolai szak, ahol ugyanazokat a jegyzeteket használják, mint az orvosok. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy a diplomás ápolók és a mentőtisztek is ebben a csónakban eveznek.

2019. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!