Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi kellene tennem?

Mi kellene tennem?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogy hogyan kezdjek neki mert én sem igazán tudom mikor is kezdődött.

19 éves lány vagyok. Mostanában úgy érzem kezd elhatalmasodni rajtam egy úgynevezett rossz “hangulat”. Olyan ez mintha ott lennél de mégsem ezt érzem én az életemmel kapcsolatban. Mindig is titkoltam, a sirasokat amik minden nap egyszer legalább ramjön, azt, hogy van velem ez a dolog. Pár évvel ezelőtt volt ket gyerekkori barátnőm akik csúnyán becsaptak aztán túl tettem magam ezen amennyire tudtam azután lett egy másik barátnőm aki szintén “eldobott” . A fiúkkal sem volt sosem szerencsém aki tetszett atnezett rajtam aztán nem is igazán próbálkoztam. Lehet ezek az események azok amik elindítottak a lejtőn lefelé és nembirtam magam túltenni rajta. És ezért van az, hogy konkrétan egy remete életéhez hasonló életet élek. A szüleimmel régen mindent megbeszéltem mostanában egy sziaban kimerül egy napi beszélgetésünk. Nem szeretném, hogy csalódniuk kelljen bennem mert rengetegmindent köszönhetek nekik, de ezt nekik nem mondhatom el és senki másnak sem!

Hogyan tudnék kilábalni ebből a szarkupac jelenlegi életemből?



#depresszió #félelem #Elzárkózottsag
2019. febr. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szarkupac.

Kezdj el újra egyre többet beszélni a szüleiddel. Aztán másokkal is.

Keress egy pszichológust.

Egyébként tanulsz vagy dolgozol?

2019. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahogy ugyanebben a helyzetben voltam. Hogy mi segített?

elmentem dolgozni ott találtam egy valakit akivel jóba lettünk vele sikerült egy ideig elfeledni a rossz perceket.

én azt tanácsolom kezdj bele valami új dologba, akár sport vagy valami hobbi. kicsit engedd el magad, mert látom mindig ezen görcsölsz te is.

a szüleiddel is ha elkezdesz újra beszélgetni meg lehet hogy jobb lesz.

ezekből a szürke hétköznapokból amikor eszedbe jutnak a rossz dolgok csinálj valami ellentéteset, ami jobb kedvre derítene. nem szabad belesüppedni a negatív érzésekbe, még mélyebbre kerülsz úgy.

2019. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban vagyok végzős
2019. febr. 14. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj, hogy az érettségi miatt stresszelsz. Figyelj oda rá, hogy mindig adj magadnak 8 óra időt az alvásra, amikor nem tanulsz, de nem is monitort bámulsz, hanem rendszeresen kialszod magad. Ez az első. Ha ez megvan, máris egész más fényben látod majd a világot.
2019. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!