Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányra megoldás?

Magányra megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyjából annyi a helyzet hogy hiába vagyok "csak" 18, eddig egész életembe egyedül voltam és nem bírom már tovább, kb fel akarom akasztani magam.. nem járok sehova, depresszió miatt nem is tudnék csak úgy nekiállni, interneten pedig képtelen vagyok megismerni végre egy visszahúzódóbb lányt akivel meglennènk, akinek egyáltalán kellene egy ilyen nem bulizós nem macsó srác... A sok tanáccsal eddig semmire se mentem és így egyedül már nem tudom és nem is akarom folytatni. Szerencsétlen és értéktelen vagyok, nem tudok mit kezdeni magammal ha elkezdek valakivel beszélni vagy nem kíváncsi rám vagy mindent fèlreèrtek hogy direkt nem írnak vissza stb és azért szarnak le, túl érzékeny vagyok nem vagyok fontos Senkinek, és sejtelmem sincs minek kellett egyáltalán megszuletnem.. Ilyen embernek mégis hogy lehetne megoldani hogy ne legyen magányos, a hozzam való lányok valószínűleg otthon ülnek ahogy én is, csaladom sincs bar arra nincs is szükségem... És elegem van a sok felesleges tanácsból jarjak ide oda, de ha nem tudok ismeretlenekkel beszélni akkor mi értelme??? Aztán meg "csak" 18 vagyok, hiába vagyok fiatal ha a 12-13 éves kislányok is már instàs pasizgatásnál járnak, nekem pedig ennyi idősen beszelgetesem sem volt egy lannyal se, masodik pedig nem leszek, legyen a lany 14 vagy 18 eves a kor nem érdekel második nem leszek annak akivel az életemet elnêm le, és nem ért meg Senki. Ahogy az oldalon már többen leírták szinte ugyan ezt, en is így vagyok ezzel, csak én inkább feladom az egészet mert belátom hogy eselytelen. Mi ertelme van egyedül "élni" annak aki nem akar egyedül lenni? Akinek csak szeretet kell de nincs, mi értelme? Szerintem semmi. Mi más megoldás lehet..?😭

2019. febr. 16. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
2019. febr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gunagriha videói a youtube csatornán.
2019. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emiatt ne add fel. Ne legyen valakid csak azért hogy legyen. Nekem 22 évesen jött az első, 25 évesen pedig jött az igazi, akivel összeházasodtam. Barátok esetleg? Család? Rokonok? Nem hiszem, hogy teljesen egyedül vagy.
2019. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én nő vagyok, és 22 évesen volt az első barátom.

szerintem nem érdemes feladni, pláne 18 évesen. többen járnak a te cipődben, mint gondolnád.

amúgy könyvtárban kell introvertált nőket felszedni, meg neten, és fotó nélküli hirdetésekre mennék elsősorban.

2019. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy jó tanács: ne itt a gyakorin próbálj lányt találni. Csak csalódás lesz a vége.

A te problémádra csak az idő lehet a megoldás. Várj. Tudom, hogy nehéz, de lehet hogy akkor fogod megtalálni,a neked megfelelő lányt, amikor nem is gondolnád.

Szerintem menj el dolgozni egyébként. Az lehet egy megoldás. Például nem éreznéd magad értéktelennek. És talán lenne egy kis életkedved is.

Sok sikert:)

2019. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de felesleges az olyan tanács hogy próbáljak meg "csajozni" főleg élőbe, úgy hogy nem valami kis félmeztelen bulizós csitrit akarok, hanem egy visszahúzódóbb "csendesebb" visszafogott lányt, aki tud szeretni. De már tényleg rájöttem hogy reménytelen, és még mindíg úgy vagyok vele hogy feladom. Hiába lenne jó nekem 14-18 közötti lány, ha már 12 évesen apsizgatnak, nem? Nekem olyan lány nem kell, én nem leszek egy újabb név a kis listán senkinek. Így nem igazán fogom megélni a 19et.
2019. febr. 16. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Rendben. Látom, akármit mondunk, nem jó. Márpedig ezzel a hozzáállással nem jutsz sokra. Segíteni próbáltam, de nem sikerült. Viszont akkor nem tudom, mi a kérésed célja.
2019. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem is segítséget akar,mert akkor azt megfogadná,és nem elutasítaná. Szerintem sajnáltatod saját magadat,mert azt akarod,hogy figyeljenek rád.
2019. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szegény csak el van keseredve, és talán nem is tanácsot vár, hanem vigaszt.

Az van, kérdező, hogy rengeteg lány van egyedül. Vedd észre azokat, akiket senki más nem vesz észre.

2019. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez van 22 evesen F
2019. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!