Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányra megoldás?

Magányra megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyjából annyi a helyzet hogy hiába vagyok "csak" 18, eddig egész életembe egyedül voltam és nem bírom már tovább, kb fel akarom akasztani magam.. nem járok sehova, depresszió miatt nem is tudnék csak úgy nekiállni, interneten pedig képtelen vagyok megismerni végre egy visszahúzódóbb lányt akivel meglennènk, akinek egyáltalán kellene egy ilyen nem bulizós nem macsó srác... A sok tanáccsal eddig semmire se mentem és így egyedül már nem tudom és nem is akarom folytatni. Szerencsétlen és értéktelen vagyok, nem tudok mit kezdeni magammal ha elkezdek valakivel beszélni vagy nem kíváncsi rám vagy mindent fèlreèrtek hogy direkt nem írnak vissza stb és azért szarnak le, túl érzékeny vagyok nem vagyok fontos Senkinek, és sejtelmem sincs minek kellett egyáltalán megszuletnem.. Ilyen embernek mégis hogy lehetne megoldani hogy ne legyen magányos, a hozzam való lányok valószínűleg otthon ülnek ahogy én is, csaladom sincs bar arra nincs is szükségem... És elegem van a sok felesleges tanácsból jarjak ide oda, de ha nem tudok ismeretlenekkel beszélni akkor mi értelme??? Aztán meg "csak" 18 vagyok, hiába vagyok fiatal ha a 12-13 éves kislányok is már instàs pasizgatásnál járnak, nekem pedig ennyi idősen beszelgetesem sem volt egy lannyal se, masodik pedig nem leszek, legyen a lany 14 vagy 18 eves a kor nem érdekel második nem leszek annak akivel az életemet elnêm le, és nem ért meg Senki. Ahogy az oldalon már többen leírták szinte ugyan ezt, en is így vagyok ezzel, csak én inkább feladom az egészet mert belátom hogy eselytelen. Mi ertelme van egyedül "élni" annak aki nem akar egyedül lenni? Akinek csak szeretet kell de nincs, mi értelme? Szerintem semmi. Mi más megoldás lehet..?😭

2019. febr. 16. 06:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-es én szívesen észre venném őket, sőt, én pont olyan lányt szeretnék aki ki van rekesztve mert nem olyan mint a többiek, nekem nem olyan nagyképű beképzelt magát nagyra tartó lány kell, de mivel nem járok el sehova, és személyesen nem is menne, ezért marad az internet. De itt megintcsak 0% esélyem van mert nem látok olyan lányt aki nem épp azzal lenne elfoglalva hogy a seggét melyik szögből fotózva rakja ki.. és ettől én undorodok.
2019. febr. 16. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!