Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek volt része kiközösítés...

Akiknek volt része kiközösítésben az osztályban, le tudná írni, hogy jött ki ebből a helyzetből? Tanácsoknak is nagyon örülnék!

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 17:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1.-2.-ban elég szépen kiközösítettek. Eléggé hangoskodó rossz gyerek voltam akkor, ugyanakkor nem az a barátkozós típus.


Hogyan jöttem ki ebből? Megváltoztam. Elkezdtem nyitni a többiek felé, sokat hülyéskedek, de normálisan viselkedek már, nem baszogatok másokat ok nélkül. Akár mennyire is fáj, de a kiközösítettek (mint annó én) egyrésze bizony maga tehet erről, ha pl. irritáló a viselkedése és nem tudja megérteni, hogy nem vele akar valaki beszélgetni.


Ma már inkább egy csendesebb gyerek vagyok, az osztálytársaim döntő többségével jóban vagyok. Nincsen sok tényleges barátom, de akik vannak, azok fontosak nekem. Nem vagyok véleményvezér, de azért nem is úgy ülök az osztályban, mintha ott sem lennék. Szerintem az egyensúly is eléggé fontos, ne legyél se hangos se túl csendes.

2019. ápr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!