Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek milyen gyakran fordul...

Veletek milyen gyakran fordul elő, hogy hetekig nem beszéltek senkivel?

Figyelt kérdés

Hetekig nem keres senki. Se telefon, se üzenet, se online formában, se élő szóban. Az össz kommunikáció a munkahelyen (esetleg bolt/posta stb), az is csak köszönés, munkával kapcsolatos pár szó.


Velem elég gyakori. Mással is?

Ja és nem azért, mert ennyire magamnak való lennék, csak ennyire nem foglalkozik velem senki. :D


2019. márc. 19. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Suliba jàrok, szóval muszáj, de ha leszámítjuk a kötelező jellegű kommunikációt, és csak az érdeklődést nézzük akkor ugyanott vagyok mint te.
2019. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nincs ilyen szerencsére, mert van egy legjobb barátnőm, akivel kölcsönösen zaklathatjuk egymást

de küldök egy <3-et és kitartást, mert tudom milyen a magány

2019. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ah, első... Hidd el, hogy ég és föld a kettő. Sulis éveimben is ez volt, van összehasonlítási alapom. :D


Kettes. Köszi. :)

Örülj annak a barátnak. Reméljük nem jársz úgy vele, mint én szoktam. :D *közben megszámolja a kés-gyűjteményét, amit a hátából szedegetett ki*

2019. márc. 19. 23:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt hogy hónaponokig. Se itthon, se iskolában, se online...itthon is meg iskolában is csak köszönés. Nagyon mély depresszióban voltam...szinte a halálhoz közel. Azóta lényegesen javult a társasági életem, de nem olyan amilyennek lennie kéne.
2019. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
Ha a munkahely/suli jellegű kötelezőt kivesszük, akkor soook sok évig :D Ha azt is kivesszük amikor csak azért keresnek hogy segíts, akkor még több év :D
2019. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen előfordul. Nem is gondolnánk hogy hány ilyen elzárt ember lehet. Mert ez nem látszik annyira az emberen pl a boltba....


Azért ha van kedved irj rá emberekre, biztos van aki szivesen beszélget veled online, 3s akár személyes találkozás is lehet belőle, bármilyen nemű is vagy.

2019. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És te szoktál keresni mást?
2019. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mindig csak én kerestem mást. Ha bármi miatt elmaradt, akkor még a családom se keresett meg magától. Meguntam. Már nem keresek senkit.

Tudod, ha valaki tényleg kedvel, néha ő is megkeres téged. Ha nem teszi meg, akkor lehet csak púp vagy a hátán és nem is vagy neki tényleg fontos. Nekem viszont nem kellenek hazug és kétszínű emberek az életembe. Inkább leszek egyedül.

És úgy néz ki, ez így is marad, mert eddig még nem találtam igaz embert. Oh well. (:

2019. márc. 21. 10:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért ki az igaz ember?

Nem lehet hogy kicsit nagyok az elvárásaid?

Vagy hogy esetleg te is tehetsz róla hogy nem keresnek?

2019. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem ismered a hátterem. Nyugodtan ítélkezz csak, viszont a te szavadra nem fogok adni. Nincs kedvem tíz oldalas esszét írni ide, de az elvárásaim nem nagyok, csak nem a mai norma szerintiek. Őszinteség. Csak ennyi kéne de az manapság nem divat. Nagyon nem.
2019. márc. 21. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!