Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs nagyon szociális életem,...

Nincs nagyon szociális életem, így hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 16:52
1 2
 11/15 Vree ***** válasza:

Jól lelőtted #3/8as xD

Mi ez a pesszimizmus? XD Netes ismeretségből is lehet élő haverság, és az “élő” ismerős is sokszor neten tartja a kapcsolatot. Kinek van arra ideje/szabadsága, hogy folyamatosan “rendelkezésre álljon” élőben is?

Magyarország egyébként olyan kicsiny hogy ha valakit magyar oldalon ismersz meg, maximum pár órányira lakik, tehát mindig lehetséges a fizikai találkozás, közös program is

2019. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű akkor sem.
2019. márc. 26. 16:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondtam én is tudom hogy nem egyszerű.. Ne hallgass arra aki szemétkedik, minden kérdés alatt vannak ilyenek, meg a privátos barmok.. Ha akarsz beszélni róla akkor írj nyugodtan, ha valaki akkor én megértelek, több mint 6 éve senkim sincs :/
2019. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Írtam.
2019. ápr. 3. 10:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem írtál (utolsó vagyok) Lehet már le vagyok tiltva neked is :)
2019. ápr. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!