Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kedves hölgyek ti is látjátok...

Kedves hölgyek ti is látjátok mennyi sok úgy mond idióta pasi van. Le irnátok nekik hogy is kell nővel viselkedni?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt ha le írnátok mi nem helyes és mit vártok tőlük.így talán nem lesznek bunkok hozzátok.üdv egy nő tisztelő ember 36f

2019. márc. 30. 05:47
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Még mi előtt kedves urak beszólnátok nézzétek meg mit írnak.
2019. márc. 30. 06:07
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

1. Tudjon helyesen írni.


Te már itt elbuktál.

2019. márc. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Most nem én vagyok a téma korán és telefonról írók.De azért látom kedves figyelsz.
2019. márc. 30. 06:21
 4/28 A kérdező kommentje:
És kérlek titeket ne primitív választ írjatok mint az egyes.mélyebb dolog érdekel
2019. márc. 30. 06:26
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Ami zavar a mai pasikban, hogy türelmetlenek, mielőbb elakarnak jutni az ágyig.

Ez még önmagában nem is lenne baj, de a viselkedésükön érezhető a sürgetés, ami azért kiábrándító, mert úgy néznek ki ilyenkor mint akik már egy éve nem láttak nőt.

Az ismerkedési fázist erőltetik ugyan tiszteletből, de lesül róluk, hogy nem is hallják amit beszél az ember.

Jobbik eset ha azért oda figyelnek a jelekre, hogy a nőnek is szimpatikus-e, lehet-e belőle valami.

Amivel engem ki lehet üldözni a világból, ha a derekamra teszi a kezét beszélgetés, vagy séta közben, úgy hogy még semmi nem volt köztünk. Vagy ami még irritál, ha túl közel ül az ismerkedés szakaszában, már már rám mászik.

2019. márc. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a nők nem egy kollektív massza (ahogyan te azt hiheted), hanem sok-sok különálló egyén, nincs egy ilyen egyetemes "recept" a kérdésedre.

Én pl szeretem a szarkasztikus, kicsit pimasz srácokat, a nővéremet a hideg rázza tőlük.

Az elvárások is abszolút eltérőek. Én rengeteg túrázok, szóval én csak olyan sráccal ismerkednék, akinek erre van igénye, vagy szívesen kipróbálná.

Mi nem helyes? Az ellentétei azoknak az egyedi elvárásoknak, és ráadásul az illem alapjai.

Ne légy türelmetlen, ez alap (kivéve ha egy alkalmas párkapcsolatot keresel), ne légy féltékenykedő, se nagyképű. De ismerek olyat, akinek az alábbi kettő is imponál.

2019. márc. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Fent írtam nem rólam van szó 11 éve élek tartós kapcsolatban nem kell senki ismétlem
2019. márc. 30. 06:52
 8/28 anonim ***** válasza:
Látom megvan a lényeg. XD
2019. márc. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi 6. Eddig csak te érted mit kérdezek
2019. márc. 30. 07:00
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Elég nagy győker vagy Te!

Ahelyett hogy ide írsz ki ilyen kérdeseket,foglalkozz a pároddal,ha egyáltalán van!

2019. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!