Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kedves hölgyek ti is látjátok...

Kedves hölgyek ti is látjátok mennyi sok úgy mond idióta pasi van. Le irnátok nekik hogy is kell nővel viselkedni?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt ha le írnátok mi nem helyes és mit vártok tőlük.így talán nem lesznek bunkok hozzátok.üdv egy nő tisztelő ember 36f

2019. márc. 30. 05:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A "hölgyezéstől" én is a falra mászok, annyira negédes. Pont az ilyenek szokták adni a legnagyobb pofonokat.

Mert amellett, hogy lehet tisztelik a női nemet, mellette hajlamosak hülyének is nézni.

Eléggé felcserélődtek a szerepek a mai világban.

Sértődősebbek lettek a férfiak, mint a nők, pl. szóvá teszik ha nem tettél smile jelet a mondatod végére, mert akkor biztos haragszol.

Volt ilyen "udvarlóm", aki folyton magáról áradozott, hogy ő a hölgyek kedvében szeret járni, és az ágyban is mindent megcsinál amit a hölgy kér.

köszi, nekem nem egy szex machin kell ,aki robot módon azt csinálja amit parancsolok, hanem az is érdekel, hogy ő mit akar. Mert arról sosem beszélt, azt hitte azzal levesz a lábamról, hogy elszínészkedik mindent amit én elvárok.

Nem izgat ha nem érzem hogy őt is izgatni, és röhejes kepesztés amikor lihegve akar mindent teljesíteni.

Fontos az egyenlőség ,a kölcsönösség.

Valahogy ez a férfi arról sosem beszélt, hogy ő mit szeret.

2019. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretek kedvesen viselkedni, viccelődni, az a tapasztalat rólam hogy egy aranyos lány vagyok. (Ugyanakkor ha valami baj van, mindig ott vagyok a párom mellett). Szóval🤔 : Ne legyen agresszív velem, és indokolatlanul a többi emberrel sem. Ne tegyen ok nélküli agresszív megjegyzéseket a többi férfira, ne dicsérjen előttem egy másik nőt. Ez visszataszító és ott fogom miatta hagyni. A családja alapvetően fogadjon el engem.. ahogy az enyém is őt.. Legyen ápolt. (Nem metroszexuális, aki fedőlakkot rak a körmére, és borotválja a lábát, hanem alapvető ápoltság; napi 2 zuhany, deo, borotva.. tudjátok ti ezt.) Ne akarja velem folyton éreztetni hogy én mint nő kevesebb, butább, bénább, alacsonyabbrendű vagyok egy férfinál, egyszóval ne degradáljon megjegyzésekkel, viccekkel amik ezzel kapcsolatosak. Ugyanakkor ha fel kell cipelni egy 30 kilós valamit a lépcsőn azt cipelje fel, vagy minimum osztozzunk meg rajta. A járművezetés a hobbim, fogadja el, még jobb ha ő is imádja az autókat, motorokat. Egyenlőre ne akarjon gyereket. Ha megyünk valahová akkor felesben fizessünk vagy egyszer én, egyszer ő, én ezt szeretem. Szeresse a különc embereket, mert én is az vagyok, legyen intelligens, ne csak a valóvilágról meg éjjel nappal budapestről lehessen vele beszélgetni. Röviden ennyi.:)
2019. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ami lemaradt és egyben a legfontosabb az a kölcsönös tisztelet, szeretet, bizalom!! Előző voltam.
2019. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Na köszi az értelmes választ.a többi meg már értem miért van így .emberek nem is azt nézik amit kell.jobb hogy egyedül vagytok.és már értem a társadalmat.De sajna ezt a jók bánják
2019. márc. 30. 09:13
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy te egy profil vagy?
2019. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#19:

Ha már Okostóniskodunk, az autocorrect-et ki lehet kapcsolni, csak megsúgom. ;)

2019. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem okoskodásból írtam, nem mindenki van bele buzulva a telefonjába, én sem tudtam egy ideig hogyan kell kikapcsolni, mert én a telefont többnyire csak telefonálásra használom, és pc-ről írok ha lehet.
2019. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szia! Tudja mi a különbség Férfi és "kan" között. A férfi szeretkezni akar a kan max.. Meghágni. A férfi gondolkodik a kan max szag után megy. A férfi védelmez a kan birtokol. A férfi érez a kan csak úgy tesz. A férfi nem fél gyengének lenni a kan győzni akar. A férfinek szíve is van és használja is... A kannak csak "farka mit csovál".. 🙂 Naaa.. KB ennyi.
2019. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!