Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy kicsit magányosnak érzem...

Egy kicsit magányosnak érzem magam, mi segíthetne?

Figyelt kérdés

Leginkább egy kapcsolat segítene, de annak nem sok esélyét látom :D szóval ja, nem tudom mit csináljak :D van ötletetek?


Lány vagyok egyébként



2019. ápr. 1. 18:07
1 2
 11/18 anonim válasza:

Én is így vagyok vele most, mint te, ha szeretnél beszélgetni, írj üzenetet! :)


(lány vagyok én is)

2019. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit ami lefoglal
2019. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha maximálisan kielégíted érdeklődésedet, mész, érdeklődésednek megfelelő helyeket keresel fel, az meghozhatja a barátokat is.

A magány megoldását ne egy párkapcsolatban lásd (hogy a párkapcsolat majd "megmentsen a magánytól"), egyedül is jól kell tudni érezni magadat.

2019. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgessünk.
2019. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Írj, ha szeretnél. Fiú vagyok :D
2019. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is lehet írni csak én fiú vagyok!!! És 19 egyébként
2019. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért bírom. Ha nem írja oda, hogy lány, akkor oltást kapott volna. Ahogy a többi ezer másik kérdésnél is. De ha bármi remény van egy punci megszerzésére, valahogy egyből mindenki milyen megértő és barátkozó lesz. Ebből látszik mennyi nyomorék elkeseredett hím van a gyakorin. A kérdező meg nyilván csak egy kis ego legyezést akart. Remélem alaposan meg is kapja.
2019. ápr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

#4 Ez miért lenne figyelemhajhászat? Tanácsot kért, amúgy meg attól mert ez az oldal tele van aberalt emberekkel,attól még jár másnak az a lehetőség,hogy normális kérdést tegyen fel. Ha érdemben nem tudsz segíteni,akkor inkább hallgass.

Amúgy kérdező!Ahogy előttem is mondták,járj el edzeni vagy mozogni valamit, DIY-kodhatsz is, tanulj valami olyat ami érdekel,ha van kutyád járj el kutyát sétáltatni közben tudsz ismerkedni. Esetleg diákmunka ha vagy már annyi idős.Vagy főzés esetleg olvasás. Csomó lehetőség van, csak válogatni kell közülük.:)

2019. ápr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!