Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért vagyok magányos? Más is...

Mért vagyok magányos? Más is így van vele?

Figyelt kérdés

Viszonylag könnyen beszélek lányokkal Tinderen, mert elég nagy a sikerrátám.


Olyan sokat beszélek lányokkal hogy sokszor azt sem tudom követni kivel miről beszéltem.


Most is van egy komolyabb szerű dolog. Azzal a lánnyal már 4x találkoztam és mindennap beszélünk.


Rajta kívül van 2 ember akivel szintén mindennap beszélek, de még nem találkoztam.


... és időnként bejön egy-egy gyorsabb random találkozó. Pl.: Tegnap matcheltem valakivel és holnap találkozunk.


Olyan szinten lefoglal, hogy van hogy egy egész napot szánok, csak a folyamatos kapcsolattartásra.


Mégis úgy érzem mintha én lennék a világ legmagányosabb embere és ha éppen nem bezsélek valakivel olyan érzésem van mintha nem kellenék nekik.


(Persze ezt nem éreztetem a beszélgetésekben, nem vagyok akaszkodó, sőt sokszor a gamestratégiám azt diktálja, hogy egészséges szüneteket tartsak)


Hogy érezhetem magamat ilyen magányosnak még úgy is hogy szószerint szinte mindig kommunikálok másokkal. Az most teljesen mindegy milyen indíttatással.



2019. ápr. 3. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

"Olyan sokat beszélek lányokkal hogy sokszor azt sem tudom követni kivel miről beszéltem."


-Nem figyelsz rájuk kellőképpen/nem a megfelelő emberekkel kommunikálsz.

2019. ápr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet, hogy azért, mert egyik sem áll közel hozzád igazán.

Én mondjuk tudom magamról, hogy nagy a társaságigényem és a szeretet/szerelem iránt is. Persze ahány ember annyi történet, de én kb 20 éves koromig éreztem hasonlóan, mint te. Mindig volt kivel dumálnom akár neten akár személyesen, találkoztam is velük, akár felváltva több lánnyal. Mégis mindig magányosnak éreztem magam, mert vágytam egy boldog kapcsolatra és hiába kötött le fél napokon át a netes kapcsolattartás, egyik sem jelentett túl sokat, nem ők voltak az igazi. Aztán lett egy kapcsolatom ami már évek óta tart, és együtt is élünk. Most napi szinten csak Vele és a családommal beszélek, hiszen ők a fontosak, a többi mind elkopott, még a felszínes barátságaim is, egyikkel sem beszélek, mégsem érzem magam magányosnak. Mert ott van nekem a családom akikkel mindig alig várom, hogy találkozzak, és itt van nekem a párom. Velük beszélek meg mindent. Rajtuk kívül a többi tökmindegy. A valamit érő barátaimmal szintén rendszeresen találkozom de nem beszélünk napi szinten, mégsem érzem, h jaj de unatkozom, leköt a munka, persze ott is van kivel beszélni, de az sem akkora hatalmas társalgás. Egyszerűen átalakult az értékrendem, pedig nem sok év telt el, most vagyok 24. Csak rájöttem, hogy a családommal és a párommal, plusz időnként barátokkal értékesen eltöltött idő elégíti ki valójában a társaságigényem, ezerszer jobban, mintha beszélnék meg találkozgatnék 20 különböző, de az életemben kevés szerepet játszó személlyel. Inkább az értékes embereket kell megbecsülni az életedben, nincs értelme 100 felszínes fecsegésnek, a magány nem attól fog elmúlni. Persze ahhoz, hogy egy párt találj akivel mindent megoszthatsz előbb nyilván fecsegni kell ezzel is azzal is, de ha megvan az akivel jól kijöttök, mindenről tudtok beszélni és tetszik is, akkor ne maradjatok ennyiben :)

2019. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A sok duma/SMS és a barátság/összetartozás nem ugyanaz. Ezek nem igazi, csupán onlájn kapcsolatok/interakciók.
2019. ápr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
A "virtuális kapcsolatok" "nem tudnak élővé válni" - talán ezért érzel ilyet...
2019. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vree ***** válasza:

Nyilván más a felszínes és az intim, bizalmi kapcsolat.


Van, akihez odamehetsz akkor is, ha panaszkodni szeretnél, ha rosszkedvű vagy, ki akarod beszélni a népszerűtlen meggyőződésedet, alakoskodás nélkül, akivel megbeszélheted a titkos hobbidat, ha bajban vagy, segítség kéne?


Még az se biztos, hogy amúgy kedveled az illetöt, vagy beférne a legmutatósabb nő toplistádra. Viszont számíthatsz rá és elfogad minden oldalról.

2019. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kevesebb néha több, szerelemben és munkában oszd be a hévet. :) A többit elmagyarázom privátban. 25/F
2019. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!