Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Más...

Nagyon magányos vagyok. Más is van így?

Figyelt kérdés

Mindig is magányos voltam, de mostanában nagyon. Nincsenek barátaim. Van hogy szinte egész nap egyedül vagyok itthon. Nagyon rossz hogy nincs kivel találkoznom, beszélgetni. A neten sem találok senkit akivel írogatni tudnék hosszú távon. Hétvégente is egyedül vagyok, már várom hogy hétfő legyen és dolgozhassak mert akkor legalább nem vagyok ennyire egyedül. Mostmár nem bírom ezt az egyedüllétet, szeretnék barátokat akivel néha találkozhatok, meg persze barátnőt.

Mostanában semmi örömöm nincs.

Szerintetek az ilyenek mint amilyen én vagyok, változhatok, vagy mindig is magányos leszek már.

22 éves vagyok, és nem sok értelmét látom így az életnek.


2019. ápr. 6. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha akarsz változhatsz. Ha nem akkor igy maradsz.


Valami oka van hogy igy alakult. 22 évesen pörgés az élet.

Legalábbis a normálisoknak. Menj bulizni, csajozni.

Veszteni valód nincs , csak nyerhetsz rajta.

2019. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen, velem is ez a helyzet. De igyekszem feltalálni magam egyedül is. Filmet vagy YouTube videókat nézek, számítógépen játszom, olvasok stb. Ha találsz magadnak olyan elfoglaltságokat, amelyeket élvezel, mindjárt kevésbé fogsz arra gondolni, hogy nincs melletted senki. 18/L
2019. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyedüllét vs magány.
2019. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem, kisfiú, nincs az egész bolygón még egy ilyen lény, mint te.

Avagy hülye kérdés - hülye válasz.

Pont így vagyok én is, csak nem ilyen kis kölyökként, hanem tapasztattal a hátam mögött. Önsajnálat és önsajnáltatás helyett úgy döntöttem, szarok a kötsög emberekre, és másnak szentelem a vacak kis életem. Tudás, karrier. Ennyi. B*szódjanak meg az ember. (úgyis azt akarják végső soron)

2019. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne 22F
2019. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 és attól hogy ilyen kemény lettél, már nem vagy magányos? Szerinted meghatottál valakit is? Látja rajtad valaki hogy milyen f@$z@ csávó lettél?


(Ha igen, akkor öszintén gratulálok)

2019. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekel engem, mit gondol egy random ember rólam? :) Mellesleg igen, mondták már, hogy kemény vagyok. És? Az meg engem nem hat meg.
2019. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Ha Budapesten, írj, s beszélgethetünk, találkozhatunk.

26f

2019. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!