Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol vannak a kétségbeesett...

Hol vannak a kétségbeesett egyedülálló nők?

Figyelt kérdés
Most komolyan a net tele van forever alone pasikkal de nőktől ugyanezeket a gondokat nem látom fórumokon vagy akár itt a gyakorin. Pedig a számokból adódóan közöttük is kb. ugyanannyi kéne legyen akinek már régóta nincs pasija vagy soha nem is volt.(bármilyen ismerkedős/párkeresős/szexkeresős oldalon 10 pasira ha jut egy nő)
2019. ápr. 6. 23:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött össze kapcsolat csak alkalmi átejtésekben volt részem 24 éves koromtól. Az első kapcsolatom ahol mindketten szerelmesek voltunk, 29 évesen jött össze. Otthon voltam, nem bulizhattam, egyetemre jártam, tanultam. Néha könyvtárban, néha tán órán voltam. Nekem tinderen jött össze, mert a szociális életem a szüleim szabályai miatt el volt cseszve.
2019. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

A gyakori nem a valosag. Az hogy itt nyavajog par figura de rendszeresen, ne csodakozz... lehet, hogy egy pasi jobban birja az egyedulletet de tobbet is nyomkod es ul gep elott.


Amikor facer voltam sem voltam fenn tarskeresokon ha megis, olyan szinten nevetseges volt hogy max trollkodni kezdtem, de mivel a finom lelkem ezt nem viseli sokaig, inkabb hagytam a fenebe. Eleve ugy alltam hozza, hogy olyan pasi nem kene aki ilyen helyeken lebzsel, igy tok felesleges volt ott lennem. Badooo? Na ne mar :DDD


Hogy hol talaltam megis part? Interneten, de nem tarskereson.

2019. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a pasik hajlamosabbak rinyára?


Én is egyedül vagyok, szeretnék társat, DE nem vagyok kétségbeesett, és pláne nem posztolom ezt közösségi médiára (mert szánalmasnak is tartom az ilyet).

2019. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
#3 Persze, vannak. Azt miért gondolod, hogy ezt ōk is kéne reklámozzák, világgá kürtōljék, hogy jajjberosszegyedül?
2019. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert neten egy csaj ha arra válaszol, hogy a rizst vagy a krumplit szereti jobban, akkor is kap egy rakás ismerkedős üzenetet, nagy részét a nőhiány miatt rinyáló pasiktól. Még egy sima társkeresőn is nehéz a helyzet, mert sokszor a húsz évvel öregebb elvált apuka se érti, hogy ha vele nem akarok randizni, akkor miért vagyok fenn egyáltalán és mi az, hogy másvalakivel randiznék, amikor ő előbb rám írt...
2019. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#15 értem nehéz a dolgotok. De pont amiatt nehéz, mert 1 nőre jut 10 pasi DE hol van a 9 nő aki kiegyenlítené az esélyeket, hogy ne legyen azoknak a nőknek a dolga ilyen nehéz akik mégis ki mernek mozdulni a "sarokból".
2019. ápr. 7. 14:16
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak ez új, hogy nem kellenek senkinek, gondolom, ezért megy a hiszti meg az incelkedés.
2019. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
Hát... Legyetek olyan _férfiak_, akik felkeltik az érdeklődést. Küzdjetek és ne arra várjatok hogy minimal effort és házhoz jön a p.na. Akik így picsognak, mint a fürdős ribi azok erősen messze állnak a férfitól, s mivel van miből válogatni, hát nem ti lesztek a befutók. Bocs, de vannak igényeink. :) (és nem, nem a pénz, hanem jellem és személyiség - ami bennetek annyi van, mint egy marék homokban)
2019. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

#16 Már bocs, de a kérdésed alapján inkább te lehetsz az, aki nem “mozdul ki a sarokból”. Ismerkedj, így talán megismersz szingli nōket, nem csak várni, hogy jelentkezzenek neked, hogy “itt üres a hely”.


A társkeresés nem valami számvétel, ha a nō nem ismer olyan férfival, akivel jól érezné magát, akkor nem fog összejönni ilyen rinyáló szinglivel csak azért, hogy ne legyen egyedül. Szerintem ez nem úgy mūkōdik, hogy hirdeted magadról, hogy egyedül vagy oszt’ jöjjenek s töltsenek be, mint valami üres parkoló helyet.

Nem szingliségtōl függ, az ember elözōleges kapcsolatból is kiléphet, ha nem mūkōdik, hogy összejöjjön mással, akivel talán mūködõképesebb. Nem azért fog összejönni veled, hogy ne legyen szingli, ha ez lenne az egyetlen célja, akkor alapból nem lennének szakítások, tehát ez nem ilyen egyszerū.

2019. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerūen szomorú, ha szerinted így törvényszerūen a kétségbeesés vezérli az embereket arra, hogy kapcsolatba lépjenek. Rossz döntés az, amit az ember kétségbeesésében hoz.
2019. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!