Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol vannak a kétségbeesett...

Hol vannak a kétségbeesett egyedülálló nők?

Figyelt kérdés
Most komolyan a net tele van forever alone pasikkal de nőktől ugyanezeket a gondokat nem látom fórumokon vagy akár itt a gyakorin. Pedig a számokból adódóan közöttük is kb. ugyanannyi kéne legyen akinek már régóta nincs pasija vagy soha nem is volt.(bármilyen ismerkedős/párkeresős/szexkeresős oldalon 10 pasira ha jut egy nő)
2019. ápr. 6. 23:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

#19 Ha van 1000 magányos pasi akkor valahol kéne legyen 1000 magányos nő is és mivel ti is emberek vagytok ti is vágytok egy társa ezért gondolom, hogy valahol fellelhetők a szingli nők is de mégis azt tapasztalom interneten meg a való életben is, hogy rengetek kétségbeesett pasi van aki nem talál magának nőt még nőket meg sokkal kisebb számban látok, hogy társat keresnének.


Lehet, hogy én is ilyen pasi vagyok de attól még egyikőtök se adott választ, hogy kb. azonos populáció mellett mégis miért tűnik sokkal népesebbnek a szingli pasik csoportja mint a szingli nőké.

2019. ápr. 7. 16:25
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Dehogynem adtunk választ. Ilyen kétségbeesett rinyagépekkel, mint te is vagy, senki nem akar kapcsolatot. A nőknek nincs akkora szexuális vágyuk se, tanúsítom. Csak azért, hogy legyen valaki, jobb esetben senki nem olyan hülye, hogy akármilyen moslék lényt elfogadjon az életébe.

Ha esetleg abbahagyod a sírást és teszel azért, hogy kelendőbb legyél, lesz társad.

Szingli nő vagyok. De egy ilyen férfiatlan kisfiúval biztos nem állnék szóba. És nem vagyok ezzel egyedül, ha elolvastad volna (és lenne szövegértelmezéshez valami minimális képességed) a válaszokat.

Ennyire egyszerű.

A nőnek férfi kell, nem egy hisztis lány, kukival.

2019. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#22 lehet rossz a szövegértésem de feltételezve, hogy ugyanannyi nő van mint pasi mégis miért látok több társat kereső pasit mint nőt? (erre szerintem nem válaszolt senki se)


Az hogy nem éritek be bárkivel még nem jelenti azt, hogy láthatatlanok vagytok a rinyagépeknek mint amilyen szerinted én vagyok :)

2019. ápr. 7. 16:39
 24/31 anonim ***** válasza:
66%
Megyek inkább beszélgetni a fallal, az értelmesebb elfoglaltságnak tűnik, mint neked választ adni, Balázs.
2019. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy veled is összejön valaki az 1000bōl kétségbeesettségében, hogy lenyugodj, de aztán veled is szakít majd, mert csak kétségbeesettségbōl jött össze veled.

Ha te erre akarod alapozni a kapcsolatot, hát legyen. A helyedben nem várnék epekedve egy ilyen kapcsolatra, ahol csak azért jön össze velem valaki, hogy ne legyen egyedül. Ez amolyan “langyos sz*r” kapcsolat. Rossz nézni, hogy valaki hisztisen követeli és tűkön ülve várja, hogy végre ilyen kapcsolata lehessen. Ha egyszer valaha lesz valami szar kapcsolatod, akkor talán majd belátod, hogy nem ekörül forog a világ, nem nagy szám, aztán felsóhajtasz, s felteszed a kérdést, hogy “ezért a jelentéktelen f@zágért voltam úgy megindulva?”

Mintha valami nagy tragédiája lenne, hogy a nōk nem rohannak bele ilyen kapcsolatokba, csodálkozol, hogy nem az ilyen kapcsolatok jelentik az életük fénypontját, szívesebben vannak egyedül, mintsem valami társfüggō barom a nyakukon legyen.

2019. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25 nem akarom, hogy össze jöjjön velem bárki is, illetve akit akarok annak ezt a tudtára adom csak érdekesnek találom, hogy sokkal kisebb férfiként a merítési lehetőségem mint nőként lenne.

Ha a kérdésem megfogalmazásával megbántottam bárkit is attól elnézést kérek de igazán leköteleznétek ha maradnátok a tárgynál és nem az életemet/nőkhöz való viszonyomat próbálnátok megfejteni úgy, hogy semmit se tudtok rólam.

2019. ápr. 7. 18:28
 27/31 anonim ***** válasza:
92%
Én 28 éves nő vagyok, akinek sose volt párja, de már nem vagyok fenn semmilyen társkeresőn, itt se válaszolok semmilyen privátra, ami társkereső jellegű, nem vagyok kétségbeesve sem, évek óta nem érdekel már ez az egész. Szerelmes az szoktam lenni, de mindig olyanokba, akik ezt nem viszonozzák, és bele is törődtem már, hogy ez mindig is így lesz. Nem tudom irányítani, kibe leszek szerelmes, szerelem nélküli kapcsolatra pedig nekem egyáltalán nincs szükségem, nem vágyom rá, elvagyok inkább egyedül. Gyereket szülni úgyse akarok, tehát még az se motivál, hogy szerezzek egy "apukát".
2019. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

A neten azért tűnik úgy, hogy több a szingli pasi, mint csaj, mert a férfiak jóval kezdeményezőbbek, ezért sokkal többen társkeresőznek, meg írogatnak rá a csajokra. Ha valamibe energiát fektetsz, és mégse sikerül, az hervasztóbb, mintha semmit se tettél volna, ez lehet egy magyarázata annak, h miért is rinyálnak többet a pasik. A való életben sztem ugyanannyi a szingli nő mint a férfi. Ha mégis több szingli pasit ismersz mint nőt, az véletlen lehet, vagy eleve sokkal több a férfi ismerősöd, mint nő.


37F

2019. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szia szingli vagyok de nem sírok sehol miért is kéne..a szingliség csak egy állapot, ami persze lehet h életem végéig kitart ki tudja de azért férfival nem állok le h legyen..a szex hiányzik sokaknak gondolom de az sem oké ha csak egy ....látnak benned..érzelmekre várnak a nők a férfiak pedig sok esetben csak szexre..amúgy társkeresőn sok a hamis profil..pl. férfiak akik házasok férfiak akik nőnek adják ki magukat..nincs kedvem ebben részt venni..
2019. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Egyedülálló nő vagyok, és nagyon szeretnék társat, de nem vagyok kétségbeesett. Akkor voltam kétségbeesett, amikor felregisztráltam társkeresőre és szembe kellett néznem a "mai magyar valósággal". Szó szerint kétségbeestem az ottani "megkeresésektől" és inkább töröltem gyorsan magam.

Az egyedülállóságban sok potenciál van, a későbbi életre fel lehet készülni (meg kiélvezni, hogy se gyerek, se férj nem "nyaggat" semmiért.)

Ráadásul én bízom abban, hogyha örömmel élem az életem, akkor megtalálom a hozzámvaló párt (vagy legalább jól telik az élet.)

2019. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!