Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha rettentően...

Mit csináljak ha rettentően magányos vagyok? 22/F

Figyelt kérdés

Már nem birom tovább! Egyfolytában egyedül vagyok. Rettentően magányos vagyok. Maximum a szüleimmel szoktam beszélni.

Mit tegyek?

22/F



2019. ápr. 7. 21:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9

Ment a piros kéz.):

2019. ápr. 7. 22:19
 12/21 A kérdező kommentje:

#10

Nekem nem az a bajom hogy nem tudok ismerkedni hanem inkább az hogy nincs lehetőségem ismerkedésre.

Nem tudom milyen közösségekbe mehetnék és hogyan vagy mit csináljak fogalmam sincs.

Valaki irta az iskolát hát én oda már nagyon rég nem járok.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.😢

Csak az vigasztal hogy mások korombeliek is nagyon magányosak , szoktam itt olvasni.😔

2019. ápr. 7. 22:23
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
Én is így vagyok haver 22F
2019. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Mostmar ertem miert nincs baratod. El kene olvasnod idegen szemmel, aztan megertened.
2019. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14

Mit?

2019. ápr. 8. 01:19
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy nincs lehetőséged. Az mindig van, ahol vannak emberek. Én se járok semmilyen közösségbe, mégis sok embert megismerek. 7 éve dolgozom a szomszéd faluba, már fél falut ismerem, és lehetne vagy 5 csajom. Vagy nem veszed észre a lehetőségeket, vagy nem vagy elég nyitott és kommunikatív. Csak jársz valahova, nem a négy fal közt töltöd az egész életed.
2019. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem nagy kunszt haverkodni, igazi selejt hulladék ember vagyok, de a legkülönbözőbb féle haverjaim voltak már (és a maguk módján mind komoly egyéniség), ha csak random akarsz ismerkedni az meg még könnyebb, kilepsz a házból és nyitsz mások felé, nem olyan bonyolult, főleg mert mások is fognak nyitni feléd, ha nem zarkozol el tőle. Barátnő az már más téma, a legtöbben amiatt panaszkodnak, mert a párját az ember sokkal szigorúbban választja meg.
2019. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted... :( 18L
2019. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Regisztrálj társkeresőre ;) Nekem is így lett párom, 3 éve együtt vagyunk.

Ha nem akarsz élőben ismerkedni az is tökre érthető. Írj ha szeretnél és próbálok segíteni, én is két-három évet eltöltöttem itt gyakorin, magányosan, de már jól vagyok, most csak azért néztem fel mert unom a tanulást xD

2019. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Nem párt szeretnék hanem barátokat.

2019. ápr. 10. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!