Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lesz nekem jó ha 34...

Miért lesz nekem jó ha 34 évesen külön költözöm a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Többen mondták már hogy próbáljak már külön költözni stb. Hát nem tudom az okát. Egyedül élni sokkal nehezebb szerintem. Az egy dolog hogy magány ott jobban erősödik bennem de anyagilag mindenhogy nehezebb szerintem az egyedüllét. Miért jobb az ha külön költözök? Miért mondják ezt?
2019. ápr. 9. 07:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, pont ezt magyarázzuk, hogy nem csinálnánk vissza. Legalábbis az emberek többsége, engem is beleértve attól boldog, hogy levált a szüleiről és önálló élete van.

Ettől függetlenül ti érezhetitek máshogy, és nyugodtan élhettek velük otthon, részemről nincs lenézés, nem vagyunk egyformák, de azt igenis tudomásul kell venni hogy az emberek többségében belülről jön egy késztetés, hogy menni akar.

Nem baj, ha nektek nincs késztetés, csak próbáljátok ezt megérteni, nem kell bizonygatni, hogy "de biztos mi is visszacsinálnánk". Nem, a többség nem. Nektek meg így jó. Mindenki boldog.

2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnám vissza, nekem jobb külön, más meg úgy él, ahogy neki tetszik.
2019. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21, igen jó lenne így , de a kérdezőt pont bszogatják érte. holott nem újkeletű a dolog. régen is voltak többgenerációscsaládok pl.
2019. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!