Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek ha sose...

Mi értelme az életnek ha sose lesz kapcsolatod és családod?

Figyelt kérdés
Ott vannak a szülők meg a család, de idővel elmennek sajnos. Utána senkim nem lesz. Mi értelme így tovább élni?
2019. ápr. 13. 15:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 2 napja iszok is emiatt sajnos
2019. ápr. 13. 16:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Lattam mar "bottal se piszkalnam" tipusu embereket is kapcsolatban.

Persze, nem az aktualis playboy lany lett a parja, de valamit megis osszehozott. : Na persze, de sztem aki ilyen ocsmányságokkal összejön, az úgy van vele,hogy mindegy csak legyen valakim... Gondolom a kérdező meg nem szeretne szamár lenni....

2019. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A suliban volt egy kövér,csatorna szagu lány. Nevezzük M.Rékának. Mostanában fog szülni.


Amugy a csúnya nők is válogatnak, nehogy azt hidd :'D

2019. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12, a pasi volt kb madarijeszto szintjen. Alacsony, 160 alatt, vekony, penz nelkul, es arca sem volt fonyeremeny.

Es na, a baratnoje sem volt valami egetrengeto szepseg. Erre irtam hogy nem playboy kategoria. De osszejottek. Meg ha csak legyen valakim cimszo alatt is.

Ellenben a sok nyafogoval, akik a 190 alatti magassagra, jogsira, penzre, foldrajzi helyzetukre, horoszkopra, stb fogjak hogy ok miert is forever alone-ok.

2019. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Iszok" a helyesírásodra azért lehetnél igenyes.
2019. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz meg ismerkedni?
2019. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Semmi. És ha már ez a kérdés eszedbe jutott akkor végképp felejtő a story . Öngyilkos azért most meg ne legyél, élj amíg van pénzed ha elfogy akkor elgondolkodhatsz rajta.

Nekem is ez a tervem csak biztos hogy túl gyáva lennék megtenni. A piálás , drogozás jó lehetőség. Kikapcsolja az agyad, leépíti a szervezetedet, hamarabb meghalsz vagy könnyebben ér baleset.

2019. ápr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!