Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek nem baj ha fiú...

Szerintetek nem baj ha fiú létemre sírok egy lány miatt? Vagy férfiatlannak tartjátok?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem egy lányt.Nem elég hogy külsőleg is szép,de kedves,közvetlen és rendes is.Közöltem vele hogy többet szeretnék tőle barátságnál de visszautasított.Még soha nem sírtam egy lány miatt sem ez lenne az első alkalom.De nem akarok,mert az olyan férfiatlan lenne szerintem.Vagy nyugodtan sírhatok?
2019. ápr. 17. 22:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
ön férfiatlan siros fa.z
2019. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
vagy inkább sirdogáljál és verd a farkad
2019. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj. Most ha kicsit a kulisszák mögé nézünk, valójában a többségünk megélt ilyesmit. De egy biztos, és jó tanács is egyben! Ez a te dolgod, tartsd titokban férfiként. Főleg a férfi társaid előtt, mert pl itt hiába vagyok veled nyílt, a valóságban erre a kérdésre nem szívesen válaszolnék, ha mégis valószínűleg egy hamis választ kapnál. Az a baj hogy ez normális, mert olyan válaszokat, viccelodeseket, serteseket vagnalak hozzád, ami a lelkednek sem tenne jót utánna. Volta képpen hogyha nem gyaszolsz, vagy ha nem valami rendkívüli eset történt, akkor az hogy sirtal, maradjon a valóságban tabu téma! Vannak férfiak akik nehezebben lesznek szerelmesek, esetleg a munkájuk úgy leköti őket hogy ilyesmin gondolkodni sincs idejük. Ők talán nem hazudnanak ha azt mondanak neked nem sírtak nő után. De mint fentebb írtam, szerintem a többségünk átment ilyesmin. De a kérdésedre a válasz egyáltalán nem baj, sőt, természetes és emberi.


F24

2019. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!