Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van megoldás, vagy adjam fel?

Van megoldás, vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Sosem voltak barátaim, igazán senkit se szerettem. Ezzel le is zárom az uncsi élettörténetemet(öngyilkos lenne aki végigolvassa). Egyetlen ember állt közel hozzám, de kitépte a lelkem. Nem tudok segítséget kérni, mert engem senki más nem érdekel, és nem bízom senkiben. Ha nem teszek semmit, nagyon hamar bele fogok halni a fájdalomba

2019. ápr. 18. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idő segít valamelyest.
2019. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Pszichoterapeuta segíthet. Bízz benne, azért van, hogy segítsen.
2019. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol, soha nem is lesznek barátaid, bármennyire is szeretne valaki az lenni.
2019. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Költői túlzás a belehalok a fájdalomba. Sok ember él egyedül, magányosan, és nagy részük jól elvan.
2019. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne add fel! Nem tudhatjuk mit hoz még a holnap...
2019. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem bízol senkiben valóban nem lesznek barátaid!

Tarts kutyát! (de nem él addig amíg egy ember)

2019. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van macskám. Belehalok, mert már most meg akarom magam ölni. Ezt így értettem.

Elvesztettem az egyetlen embert aki számít nekem. Vagy ha nem is vesztettem el, nagyon nagy fájdalmat okozott.. nem tudom elviselni.


Rengeteg mentális betegségem okán hatalmas az öngyilkosság kockázata.. talán én is csak egy adat leszek a statisztikában. Nem hianyzok majd senkinek.. talán csak annak aki megbántott, de majd akkor fogja bánni

2019. ápr. 18. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Tegnap este nekem is csak egy hajszálon múlott hogy nem tettem meg.. Nálam is nagyon hasonló a helyzet! Elveszettem azt akit szerettem, ráadásul a saját döntéseim miatt történt ez. Egy tehetetlen vesztesnek érzem magam, és valóban nincs annyi tartás sem bennem hogy elkezdjem megoldani a problémákat amiket létrehoztam. Nagy esély van rá hogy soha nem lesz már olyan aki újra bejöhetne az életembe, de már nem is várok semmit mert legutóbb is mikor meleg lett a helyzet - egyszerűen elmenekültem.., és ott hagytam a párom akiről azt hittem hogy szeretem. Már több mint fél éve küzdök ezzel, és nagyon sokszor, különböző módszerekkel próbáltam végleg elmenekülni a saját nyomorom elől. Tegnap is az utolsó pillanatban gondoltam meg magam, és inkább próbáltam elaludni. Ma eddig elég jó napom volt (köszönhetően a sok meditációnak) és rájöttem hogy lehet hiba lenne ezt meglépnem.. Addig amíg játékban vagyok, ugyanis bármikor bejöhet megint egy személy az életembe. A múltkor sem számítottam rá, és mégis megtörtént. Talán egyszer lesz még valaki akiben megint bízhatok, aki iránt újra érezhetek, aki megfogja a kezem a nehéz időkben. Ha lesz ilyen személy, már az elején elmondom neki hogy mi történt velem, és mik a gyenge pontjaim. Mert ha egyszer lesz valaki aki elfogad így ~ ahogy vagyok akkor lehet még boldog életem is. Ha egyszerűen feladom a játékot, akkor pedig biztosan nem lesz.. Engem tegnap ez a gondolatmenet győzött meg!
2019. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 (,,) (♥.O) (,,) válasza:
44%

Mindig is becsültem azokat az embereket, akik szerettek, a maguk módján. Segítettek a maguk módjàn.

Ők sem tökéletesek, ők is emberek!

Ne haragudjatok rájuk, amiért elhagytak benneteket. Gondoljatok rájuk szeretettel! A szeretet bennetek van, úgy gondolom egy olyan megfoghatatlan kapocs, amely az elválás után is megmarad!

Àramoltasd felé; téged gyógyít, ő pedig hàtha megérzi és vissza jön!

2019. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!