Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Életképtelenségre megoldás?

Életképtelenségre megoldás?

Figyelt kérdés
Emberi kapcsolatok hiánya,semmittevés,kudarcok,szociális készséghiány,kommunikációs készség hiány. Szociális fóbia. Naggyábból ezek igazak rám. Életképtelen lettem,aszociális.
2019. ápr. 20. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az életképesség az egyetlen ellenszere. :D
2019. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Kezdj el dolgozni. Ha zavar az egyedüllét akkor ismerkedj. Ha nem, akkor csináld amit szeretsz. Én alapból utálom az embereket így imádok egyedül lenni. Hidd el, egy kiadós séta az erdőben vagy valahol az felfrissíti az agyad.
2019. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első lépés a semmittevés megszüntetése, a többi ezekre épül, illetve ezek mentén lehet fejleszteni.
2019. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak simmán intovertált vagy a kudarcok meg jók mert csak abbol lehet tanulni.
2019. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az jó kezdet, ha kimozdulsz. Munka, tanfolyam, hobbi. Rá kell venned magadat!


Nem azt mondom, hogy én társasági ember lettem, de nem okoz gondot kimozdulni már, megszólítani valakit hivatalos ügy miatt stb...

2019. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy fokozatosan egyre több dologban próbálja ki az ember magát. Olyanokban, amikben eddig még nem foglalkozott, nem próbált ki. És ha kezdetben sikertelenség is tapasztalható, akkor is nem feladni a dolgot.
2019. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!