Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetnek ilyen érzéketlen...

Hogy lehetnek ilyen érzéketlen emberek akiket nem érdekel hogy megbántanak másokat?

Figyelt kérdés
Levelezek facebookon egy lánnyal.Vagy csak leveleztem.Az utolsó üzenetemre nem válaszolt pedig látta.Nem valami hülyeséget írtam neki hogy ne is reagáljon rá.Rendben van hogy fiú vagyok,de akkor is rosszul esik az ilyesmi.Gondolom őt nem érdekli hogy mit érzek.Mennyi bunkó ember van hihetetlen.
2019. ápr. 21. 19:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető hogy ki vagyok akadva.Egyébként tetszik a lány,azért is ilyen rossz hogy nem válaszolt.
2019. ápr. 21. 20:31
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem érthető és egy ragadós-tapadós, fojtogatóan akaszkodó alaknak tűnsz, ha ennyire nem tudod megérteni, hogy a csajnak rajtad kívül is van élete, nem te vagy a középpontja.

A hozzád hasonlóakat jobb kerülni, mint a tüzet, mert igencsak toxikusak tudnak lenni. Kezeld ezt a fene nagy akaszkodásodat és kezdj el megértőbben viseltetni mások irányába. Neked is jobb lesz.

2019. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az rendben van hogy van élete rajtam kívül is,de gondolhatja hogy kiírja nekem a facebook hogy látta az üzenetem és rosszul esik hogy nem reagált rá.Legalább annyit írhatott volna hogy bocs most nem érek rá majd később írok.
2019. ápr. 21. 20:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Bár ne volna ez a "látta" jelzés a facebookon! Én is szeretem átgondolni a választ, mint ahogy egy előttem szóló mondta. Ahhoz viszont, már elnézést, de el kell olvasnom. És akkor már bele kattintok és akkor már kijelzi, hogy láttam. Hiába írnék vissza normálisan aznap este vagy másnap, a hozzád hasonlók már megsértődnek... miért kell ez? Így is egy felgyorsult világban élünk, miért kell még facebookon is rohantatni a másikat?
2019. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom,hogy ha jelzi a facebook hogy látta az üzenetem,arra már nem fog válasz jönni.99%-ban ez így szokott lenni nálam.
2019. ápr. 21. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!