Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik csak felnőttként váltak...

Akik csak felnőttként váltak visszahúzódóvá, mi az oka? (Hogyan próbálsz javítani a helyzeten? )

Figyelt kérdés
Életkor feltüntetésével,+esetleg ffi/nő
2019. máj. 2. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkori trauma. Nem javítok rajta, jó ez így.
2019. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a pontos okát, kb 5 éve lettem nagyon durvan visszahúzódó. 46N
2019. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz vagyok emberi kapcsolatokban és mindig van aktuálisan olyan, ami ilyen téren teljesen lenulláz, így a többi emberrel is szó szerint nullára csökken a kapcsolatom
2019. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudatos döntés volt a visszahúzódásom. Megismertem és megutáltam az embereket. Nagyon jól elvagyok a kis dolgaimmal. 44/F
2019. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 19 éves koromban szembesültem, hogy impotens vagyok. Azóta lettem visszahúzódó. Állandóan rajtam van a szégyen érzet. Most 38 éves vagyok.
2019. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár éve én is elhatárolódom az emberektől.Csak amit muszáj, annyit beszélek velük.Igazából sose szerettem őket, csak bizonyos embereket, akiket el tudtam fogadni.

De mióta utolsó munkahelyemet otthagytam, új helyen dolgozom, ez az érzés teljesen hatalmába kerített.A 2 helyen annyi képmutató, önző,hálátlan emberrel hozott össze a sors, hogy teljesen kiégtem.

Legjobban akkor érzem magam, ha egyedül lehetek otthon az állataimmal.Bennük még sosem csalódtam, de az emberekben folyamatosan.Nem akarok ezen javítani.Nem jó így, de remény sincs rá hogy javulna a helyzet, az emberek egyre jobban ilyenné válnak.Tisztelet a kivételeknek.56/nő

2019. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!