Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok de nincsenek barátaim,a pasim is elhagyott! Jön a nyár és félek hogy egész nap bent fogok ülni mert senkim sincs akivel eltudnék valamerre menni! Esetleg van aki ugyan igy van mint én?? Vagy mit tegyek? Sajnos nincs hobbim és nem sportolok!!
2019. máj. 3. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Fű de butthurt valaki.

Az se érdekel senkit, hogy nekem mennyi bajom van. Van elég. Cseréljünk? Nem sokáig élnél.

Ezen állam ezen nyugdíj rendszerére amúgy se lehet támaszkodni, szóval nem fog kelleni az alamizsna. Megoldom magamnak.

Viszont az emberek jó nagy hányada csak picsogni tud. Hmm. De végül is, ez nekem jó. Én tudok küzdeni és tenni. Amit ti nem tesztek meg, mert ülni és nyafogni kényelmesebb, majd megteszem én. Aztán ti lesztek, akik majd öreg korukra szrban lesznek, én meg nem fogok függeni senki kénye-kedvétől.


Szánalmasan gyengék az emberek manapság.

2019. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék a te "nagy" gondjaidra. Ha éltél volna már át traumát akkor tudnád mi lenne az, ami szerinted nyafogás. A másik meg az, hogy ha megtudod oldani magadnak a gondjaidat, mit nyafogsz itt a nyugdíjad miatt. Hol van az neked még?
2019. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
*Fű de butthurt valaki.* Gratulálok! Tudod is, hogy mit jelent mert én nem. Meg a google se ad ki nagyon találatot rá. Amúgy meg Hű de lényegtelen.
2019. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sigh.

Kezdem megszokni, hogy az emberek nem tudnak átfogóan gondolkodni.

Tudjátok mit?

Szegény pici drágák, tartsatok ki, minden rendben lesz, az élet szép.

*szivárványt hány, rózsaszín unikornissal*

A mai világban már úgyse szabad mást mondani. :)

Písz, lávv

2019. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14


Úgy beszélsz a kérdezővel, mintha szent kötelességed lenne belerúgni egy épp szar passzban lévő emberbe.


"És ez a generáció fogja majd az én nyugdíjam kitermelni? (tekintsünk el most attól, hogy nem hogy nyugdíj, ország se lesz addigra)"


Nem, nem ez a generáció fogja kitermelni a nyugdíjad, esetleg.


"Komolyan... Miért van ennyi életképtelen ember?"


Ki is az életképtelen? A kérdező, aki segítséget MER kérni másoktól vagy az, aki azt várja, hogy más dolgozzon meg a jólétéért, mert 50 évesen lerokkantnyugdíjaztatja magát?


Kötekedni azt tudsz, ahogy olvasom, de több helyen elbukik a kamu, rosszindulatú hozzászólásod.

2019. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Rinyabitch.
2019. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Rinyabitch. Ügyes vagy ülj le 1.
2019. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Sajnos nincs hobbim és nem sportolok!!"


Akkor pont itt az ideje találni egy hobbit, ami leköt, vagy elkezdeni sportolni.

2019. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Most nem azért, de kitett egy normális kérdést, mai tényleg nyafogás, de itt mennyi elmeroggyant, megkeseredett ember van...


Ez a "bébike" akkor ezek szerint azért ér rá itt trollkodni egész nap, mert rokkantnyugdíjas... Jobb nem olvasni ezt az oldalt, mert kész, mennyi beteg ember van, de nem csak itt, a hétköznapokban is...

2019. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

menj el dolgozni.

már 18 éves vagy

a munkahelyedet ismerkedj meg a csapattal és azok lesznek a barátaid.+ pénzt is keresel :)

Én ezt csinálnám de sajnos 16/f

2019. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!