Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehetne Visszahú lányt...

Hol lehetne Visszahú lányt megismerni?

Figyelt kérdés
Minden kérdést ami erről szólt, csak az merült fel hogy az ilyen emberek menjenek könyvtárba stb, de aki neten akar ismerkedni és nem akar valami emberekkel teli animés csoportba csatlakozni, az hol próbálkozzon? Nem szeretnék a sok magamutogató meg bulizgatós lány közé keveredni, csak egy visszahúzódó hozzám hasonló nekem megfelelő lányt. Csak még én se találtam meg azt a helyet. Van egyáltalán olyan hely az interneten ahol nem a magamutogatás és szitkozódás megy, hanem például egy hozzám illő/hasonló gondolkodású lányt tudnék megismerni? Ha ez számít 18F, és nem tudtam(és nem is akartam) soha azonosulni a mai trendel stb.. Azért is lenne jobb olyan emberekkel megismerkedni mint én, mert megértenének és egy magányos ember meg tudja becsülni azt aki tényleg foglalkozik vele. A kis instaharcosok pedig nem hogy a szeretetet, de még a hűség jelentését sem ismerik.. :(

2019. máj. 8. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Parkok, zeneiskola, különböző koncertek, könyvtár, templom, állatmenhely.

Nem csak azok lehetnek visszahúzódóak, akik egyedül vannak ilyen helyeken. Ismerkedni kell, aztán kiderül, hogy mennyire vágynak a társaságodra.

2019. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia 1-es, hát az a gond hogy eleve én személyesen nem tudok ismerkedni.. idejét nem tudom mikor volt személyes kapcsolatom korombelivel, de 6-7 éve már biztos volt. Amúgy sem jön be ez a dolog hogy menjek közösségbe ismerkedni :/ Az a baj mindenki máshogy gondolkodik, bulizgatnak szorakoznak stb, de én egy olyan magányos embert akarok magam mellé aki hűséges és nem mint ha azt akarnám hogy valaha ilyen történjen, de ha úgy van az életét adná értem ahogy én is ő érte. Ha lehetne választani egyértelműen én halnék meg, csak egy rossz példa volt.. Ahogy a háttérképem is mondja "I just want to feel that i'm important to someone" :) Csak vesztett ügynek tűnik... Köszi a tippet, de előbb neten ismerném meg. Csak egy hűséges lányt akarok akinek én lehetek az egyetlen és első fiú az életébe (a pasi megszólítást utálom:D) aki hűséges elfogadó lehet vele hülyéskedni és lenne az életem értelme :D De annyira elszomorító hogy a mai világba már csak a snapchat és az insta a boldogság, meg hogy kinek a leg izmosabb macsó a "pasija"...
2019. máj. 8. 00:29
 3/7 A kérdező kommentje:
A cím elírásának jellemző okai: Elírás (Én b@fsz) - Telefon általi javítás és/vagy nem fért ki. Az én anyukámat. :(
2019. máj. 8. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Neten nagyon nehéz ismerkedni. Én inkább érdeklődési körnek megfelelő fórumokon, Facebook csoportokban kezdeném, így legalább van egy közös téma. Aztán majd alakul, viszont a netes ismerkedés hátránya, hogy kiderül hogy az akivel tök jól elvagy a világ/ország másik szegletében él.
2019. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"lányt akarok akinek én lehetek az egyetlen és első fiú az életébe "

- Szerintem ezt gondold át még egyszer!

2019. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire visszahúzódó embernek tényleg nehéz ismerkedni. Szerintem régen az ilyen esetben jöhettek jól a kotnyeles rokonok, akik hallották, hogy az ismerős fiának, a tesójának a bátyjának a...


Próbálj meg olyan ismerősöket szerezni, akik tudnak neked ebben segíteni.

2019. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es: Igen, javasoltak már animés csoportot meg ilyesmiket, a depis csoportok tele vannak kamudepis lányokkal, meg úgy eleve mindenhol sokan vannak minden lányra irnak, én pedig nem leszek senkinek semmibe második, ami meg elég nehéz ha közbe 5-en nyomulnak egy lányra.. Na meg ugye tele vannak a csoportok emberrel ami nekem nehezítés.. :(


5-ös: Már átgondoltam, volt rá 18 évem. Semmibe, senkinek Nem leszek második vagy másodlagos.


6-os: Látod hogy képtelen vagyok barátnőt szerezni, ha lennének barátaim akkor nem csak Igaz barátnőt, de Igaz barátokat is akarnék, ahogy tökéletes barátnőt úgy barátokat is, szóval válogatós lennék mert nekem az ilyen menősködő bulizgatós "barátok" máris kilőve, barátból is pont olyan kellene mint barátnőből, aki megért elfogad és mellettem áll. De barátokkal sem változna semmit a hangulatom, max azt kéne hallgatnom hogy éppen melyik barátnőjével menjen valahova, meg milyen jó új "csaja" van.. Én ebből már megintcsak nem kérek.. Igy is elég ez a napi tizen valahány óra amit végigszenvedek a gondolatokkal.

Végeredménybe mindegy, azt hiszem reménytelen ez az egész "élet" dolog..

2019. máj. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!