Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki nem tud szeretni?

Figyelt kérdés
Szörnyű érzés így élni. Tini koromban, olyan könnyen szerelembe estem, de ez elmúlt. Legutóbb nagyon szerettem egy férfit, az se volt szerelem. Tetszett külsőleg, belsőleg egyaránt, de nem éreztem a lángolást, mint tini koromban. Inkább nagyon erős szeretetet éreztem. Lassan azt sem tudom mi a szerelem. Ezzel a férfival eltudtam volna képzelni a jövőt, úgy éreztem a semminél is jobb ez az érzés. Van még ezzel így valaki rajtam kívül? Félek, hogy egyedül öregszek meg, már 33 éves vagyok.
2019. máj. 12. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%

Minél idősebb az ember annál nehezebben alakulnak ki nála mélyebb érzések. Ezért szoktam mondani, hogy csak házi nyúlra szabad lőni

19F

2019. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Testvérem szerint is ez normális ebben a korban, hogy nincs lángoló szerelem, és rózsaszín köd, csak szeretet. A férfi akiről beszéltem, szintén csak ennyit érzett felém, és azt mondta, neki ez nem elég. Ő 10 évvel idősebb volt nálam. Köszi a választ.
2019. máj. 12. 22:12
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok bár nekem ez gyerekkoromra vezethető vissza. Szerintem az nem igaz, hogy csak tinikorban lehetne szeretni a párod. Szerintem szimplán többre vágysz a rózsaszín ködnél, és még nem találtad meg vagy te magad sem tudod, hogy pontosan mi is az amit keresel.

Az is lehet, hogy csak a bizalmatlanság az ami gátolja az ilyesfajta érzelmeket a másik felé.

2019. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nincsenek jó tapasztalataim, eddig mindig csalódnom kellett, pedig nem várok sokat, csak őszinteséget kérek, de sajnos a legtöbb ember inkább hazudik, csak ne bántson meg, pedig sokkal rosszabb , ha kiderül, hogy átvert.
2019. máj. 12. 22:23
 5/24 anonim válasza:
48%
Igen sajnos ez így van. Ahogy idősödik az ember nehezebben lesz szerelmes. Ezzel énis így vagyok, ne aggódj. Ismerkedek egy férfival elég jól alakulnak a dolgok. De még nem vagyok szerelmes, csak szeretem szeretetből. Idővel úgyis kialakulnak az érzelmek. Ha nem akkor nem ő a megfelelő ember.
2019. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Pont erről írtam, te magad nem hagyod, hogy szerethess másokat. És szerintem ez, hogy nem tudsz szeretni csak a párkapcsolataidra értendő, mert gondolom én, hogy a családtagjaidat szereted. Azon kívül, hogy vannak rossz tapasztalataid nincs más okod arra, hogy ennyire elutasítsd az érzelmeket.
2019. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én már annak is örülök, ha a szeretet megvan. Sajnos a legutóbbi eset óta hárítok, mert csak rossz érzések vannak bennem, és bizalmatlanság. Nem megcsalás terén, más dolgokban hazudtak mindig az eddigi kapcsolatokban, és már senkiben se bízom. Nagyon rossz ember ismerő vagyok, eddig mindenkiben a jót láttam, de ez sajnos megváltozott.
2019. máj. 12. 22:31
 8/24 anonim ***** válasza:
Viszont amíg ez nem változik, jobban mondva nem változtatsz rajta tudatosan, addig továbbra is csak el fogod ezt az érzést lökni magadtól. Persze ez nem olyan könnyű mint ahogy most leírtam. De ezen egyes egyedül csak te változtathatsz. Na meg ne add a bizalmad olyannak aki nem érdemli meg.
2019. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, a családomat természetesen szeretem. De ez a szörnyű érzés, hogy teljesen kiégtem, megkeseríti a mindennapokat. Nem megy a változtatás, bár az utóbbi csalódás még elég friss. Mindennap azt várom, hogy újra normális legyek , de úgy érzem egyre rosszabb. Megkeserítem a saját életem. Úgy érzem már annyira se tudok szeretni, mint a legutóbbi férfit. Köszi a válaszokat.
2019. máj. 12. 22:37
 10/24 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő én voltam a 3. :). Nem tudom, hogy mit csinálhatott veled az az ember hogy ennyire kiakadtál miatta, nyilván nem is az én dolgom. Szerintem normális vagy és semmi gond sincs veled, csupán most egy olyan időszakban vagy amikor válságosnak érzed a helyzetedet. Erre pedig még egy lapát, hogy nincs melletted egy társ aki segítene átlendülni. A helyzet megoldása csak rajtad áll, bármennyire is legyen az nehéz.
2019. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!