Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki nem tud szeretni?

Figyelt kérdés
Szörnyű érzés így élni. Tini koromban, olyan könnyen szerelembe estem, de ez elmúlt. Legutóbb nagyon szerettem egy férfit, az se volt szerelem. Tetszett külsőleg, belsőleg egyaránt, de nem éreztem a lángolást, mint tini koromban. Inkább nagyon erős szeretetet éreztem. Lassan azt sem tudom mi a szerelem. Ezzel a férfival eltudtam volna képzelni a jövőt, úgy éreztem a semminél is jobb ez az érzés. Van még ezzel így valaki rajtam kívül? Félek, hogy egyedül öregszek meg, már 33 éves vagyok.
2019. máj. 12. 22:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Egyedül megöregedni nem félelmetes, valaki mellett megöregedni félelmetes, mert élsz valakivel pl. negyven évet, vagy többet, és egy napon holtan találod, vagy halálhíréről értesülsz. Ezután leszel egyedül, amikor negyven évig, vagy több ott volt melletted a másik, de már nincs. Soha többet nem érhetsz hozzá, soha többet nem hallod a hangját. Az évtizedek alatt megszoktad a jelenlétét...nos ehhez képest egyedül megöregedni semmiség, nincs ok a félelemre, de ott negyven év után már van, mert az egyikük egyedül marad, egyiket elviszi a halál, a másik később követi.
2019. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Elhitette velem, hogy minden oké, aztán úgy döntött, hogy nem meri nekem mondani, hogy mivel nála is csak szeretet van , így felejtsük el egymást. Nem akart megbántani állítása szerint, így egy felületesen ismert közös ismerősünknek üzente meg, közben kiadta bizalmas dolgainkat, hogy biztosan elhiggyem, nem hazudik az illető, és valóban az ő szavait tolmácsolta.
2019. máj. 12. 22:57
 13/24 anonim ***** válasza:
Egy gyáva emberrel hozott össze a sors, biztos nagyon kellemetlen volt ez a szituáció de nem kell rajta ennyire kiakadnod, hogy ezentúl minden lehetőséget eltolsz magadtól. Nem ér annyit az az ember.
2019. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én már most azon agyalok, hogy meghalni is jobb lenne, mint úgy élni, hogy elveszítem a szeretteim, és valóban egyedül, család nélkül tengődöm x évet.
2019. máj. 12. 23:01
 15/24 anonim ***** válasza:
Azért kerülni a kapcsolatot mert valaki fél attól, hogy mi rossz lesz ha a másik meghal, szerintem a legnagyobb baromság. Mintha ez nem az élet természetes velejárója lenne. Mintha nem azt látnád, hogy mennyi szép pillanatot élhettek együtt át 40 éven keresztül. Aki így gondolkodik mint a 11. az nagyon megkeseredett ember lehet.
2019. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak egyenlőre nem megy a változtatás, de remélem az idő megoldja. Köszönöm, hogy időt szántál a nyüglődésemre :)
2019. máj. 12. 23:05
 17/24 anonim ***** válasza:
Az idő nem old meg semmit csak a tettek. A tetteidet meg csak te befolyásolod. Olyan nagy áldozat nem volt ez az idő, leginkább csak okoskodtam :).
2019. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Vagyis nagy igazságokat írsz, és ezt köszönöm:)
2019. máj. 12. 23:16
 19/24 anonim ***** válasza:
Van, mivel senki nem hagyja hogy szeressem :D
2019. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is sokáig éreztem úgy hogy nem tudnék szeretni, elég durva dolgokat láttam akkoriban és azt hiszem úgy voltam vele, hogy kössz ezt én inkább kihagyom, aztán most boldog kapcsolatban élek. Szerintem sokaknak van ilyen "korszaka".
2019. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!