Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki nem tud szeretni?

Figyelt kérdés
Szörnyű érzés így élni. Tini koromban, olyan könnyen szerelembe estem, de ez elmúlt. Legutóbb nagyon szerettem egy férfit, az se volt szerelem. Tetszett külsőleg, belsőleg egyaránt, de nem éreztem a lángolást, mint tini koromban. Inkább nagyon erős szeretetet éreztem. Lassan azt sem tudom mi a szerelem. Ezzel a férfival eltudtam volna képzelni a jövőt, úgy éreztem a semminél is jobb ez az érzés. Van még ezzel így valaki rajtam kívül? Félek, hogy egyedül öregszek meg, már 33 éves vagyok.
2019. máj. 12. 22:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Majd ha jön a nagy ő, hirtelen megváltozik minden, ne aggódj. De ne ezen agonizálj mert elszalaszthatod...

szinten 33 ;)

2019. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztató szavakat.
2019. máj. 13. 21:32
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hogy nem tudok szeretni. Pedig vágynék rá. Amikor magamhoz engedek kicsit valakit, azt egyből elengedem.
2019. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem nincs eselyem rá, hogy szerethessek. Vakok es elutasítóak a lányok.32f
2019. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!