Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy vannak e még olyan fiatalok(elsősorban lányok) akiknek számítanak az emberi értékek. Nagyon jószívű és őszinte embernek tartom magam, és nagyon nyíltnak és viccesnek gondolnak sokan. De úgy érzem minden hiába, mert egyedül nem érzi jól magát az ember. Azért szeretnék elsősorban lányokkal barátkozni, mert megértőbbek és jobban megértik az érzéseket. Nagyon szeretek a természetben lenni, de néha csak arra vágyom hogy valakivel kint lehessek és beszélgessek. Van még aki hasonló cipőben jár?


Köszönöm hogy végig olvastad

18/f


2019. máj. 14. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen,de mindenki csak kihasznált.Nincsenek barátaim
2019. máj. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy? Amúgy még meddig akarod sajnáltatni magadat? Én is csináltam,de nem vezet sehova. 17/f
2019. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár rólam nem épp a legjobb véleménnyel van a többség. Nagyon zárkózott és csendes vagyok ezért egyesek szemében kissé mogorvának elutasítónak tűnhetek, pedig egyszerűen csak senkivel nem érzem annyira az összhangot, hogy még tudják nyílni. 18/L
2019. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Itt vagyok! :D
2019. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik olyan ember aki lélegzik? :D Nyilván vannak sokan, és a lányok sokkal vevőbbek a fiúbarátokra mint mondjuk fordítva, lányként nehezebb közeledni mert rögtön félreértés van.
2019. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!